banner851

banner614

YÖNETİMDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Düzcespor yönetimi yazılı bir açıklaması yaparak Düzcespor'un adını kullanılarak yardım talebi adı altında para toplanmak istendiğini belirtip Düzcelileri bu konuda dikkatli olmaya davet edildi.

Spor 16.07.2021, 20:57 16.07.2021, 21:11
911
YÖNETİMDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Düzcespor'dan bu konuda yapılan açıklama şöyle:

Bazı şahısların telefonla aranarak Düzcespor'a destek için para istendiği, yardım bahanesiyle dolandırıcılık yapıldığı tarafımıza gelen şikayet üzerine tespit edilmiştir. 

Düzcespor’un adını kullanarak vatandaşlardan para toplamak isteyen dolandırıcıların olduğu yönünde haberler alındığını belirten Düzcespor Yönetimi "Dolandırıcılar, vatandaşlarımızı arayıp Düzcespor için para talep ediyor.  Masum vatandaşların verdiği paralar dolandırıcıların eline geçiyor. Vatandaşlarımızdan zor dönemlerden geçtiğimiz şu günlerde bunu fırsata çevirmek isteyen vicdansızlara karşı uyanık olmalarını önemle rica ediyoruz” açıklamasında bulundular. 

Vatandaşların bu yönde herhangi bir duyum almaları halinde hemen Emniyet Müdürlüğünün veya Jandarma Komutanlığının telefonlarını arayarak ihbarda bulunmaları, bu kişi ya da kişilere kesinlikle itibar etmemeleri istendi.

Yorumlar (4)
MEHMET 5 ay önce
Dolandırıcılığı belli bir gruba havale etmenin anlamı ne ? Her kesimden çıkabilir böyle vicdansızlar. Peşin hükümlü olup insanları zan altında bırakmayın.
Ali turan 5 ay önce
Klavye erkeği Gökhan Serdar rumuzlu fırlama!yiyorsa Düzcespor kulübüne gidip söyle bu düşüncelerini…
Gökhan SERDAR 5 ay önce
bedava yemek fare kapanında olur yeğen. bu dolandırıcı palavracı abhazların soyları kurumak üzere.. fazla yaşamazlar ..
Gökhan SERDAR 5 ay önce
abhazların palavracı dolandırıcı olduğunu 3 yaşında ki çocuk bile biliyor. bunlara kanan gerizekalıdır.
13°
açık