banner851

banner614

YÜREĞİNİZİ ORTAYA KOYUN

banner619

Düzcespor son yılların en önemli maçına çıkarken tarihi maç Salı saat 16 00 da başlayacak. Düzcespor, Bayburt grupla oynadığı ilk maçını 1-0 kazanmıştı.

banner846
Spor 14.05.2018, 12:53
790
YÜREĞİNİZİ ORTAYA KOYUN
banner844
Düzcespor yarın Bayburt Grup Özel İdare ile tarihi maça çıkarken tek eksiğin kaleci Çağrı olduğu açıklandı. Düzcespor’un Bayburt Grup Özel İdare maçına kalede Ali Alper savunmada Enver, Zihni, Tayfun, Burçak orta sahada Oktay, Hüseyin, Buğra sağ kanatta Çağrı sol kanatta Serhan ilerde Mustafa Bedirhan Çelik 11 ‘i ile çıkması bekleniyor. Düzcespor Bayburt Grup maçında oynadığı iyi oyun ve iyi mücadele sonucunda büyük avantaj yakalarken tura en yakın tarafın Düzcespor olduğu görülmekte. Düzcespor taraftarları bu gece saat 20 de Anıtpark meydanından 150 kişilik grup halinde yola çıkacak. Taraftarlar ayrıca oyunculara ilk maçta olduğu gibi yüreğini ortaya koyun derken 2.lige çıkacaklarına inandıklarını oyuncularında inanmalarını istediler. Düzcespor ilk maçı 1-0 kazanmıştı.
 
Yorumlar (4)
Gurbetçi 3 yıl önce
Antalyadan 5 Düzceli Kardeşimle sevdamızın peşine düştük Yollara Haydi Düzcem seni yanlız bırakırmıyız gurbet ellerde Hepberaber El Ele 2.Lige....
Arnavut 3 yıl önce
Bize yaşatın bu sevinci bizde 5000 kişi mi olur 10000 kişi mi olur bilmem ama bir ordu gibi Eskişehir de yada Kocaelinde arkanızda olacağız inşAllah.
Düzceli 3 yıl önce
Takımımız bu tip Ziraat kupası gibi play of gibi maçlarda üst düzey mücadele ediyor iyi bir sonuç alacaklarını ümit ediyorum 1 gol attığımız takdirde avantaj bizim olacak inşAllah..
İbrahim 3 yıl önce
Final öncesi son viraj.buraya kadar geldin finalede çıkarsın Düzcespor.sana güveniyoruz.kalbimiz ve dualarımız seninle.Tüm Düzce halkina 7den 70e hekese Bayramı yaşat Koca Çınar.
29°
açık