banner851

banner614

“Zamansız gitsende kalbimizdesin”

2.Amatör Ligi'nde mücadele eden Kuyudüzüspor ile AğaKöyüspor karşılaşmasında oyuncular, geçtiğimiz günlerde kaybettikleri arkadaşları Yusuf adına pankart açtı.

banner619
Spor 22.05.2009, 19:33
188
“Zamansız gitsende kalbimizdesin”

Kuyudüzüspor oyuncusu Yusuf Güzeldal'ın geçirdiği motorsiklet kazasında hayatını kaybetmesi üzerine iki takım maç öncesinde pankart açtı. Kuyudüzüspor oyuncuları kaza sonrasında hayatını kaybeden arkadaşlarının ölümüne üzülürken maça çıkmamayı düşündüler. Ancak yaptıkları toplantı sonrası Yusuf için oynamayı kararlaştırdılar.

Takım arkadaşları Yusuf'u hiçbir zaman unutmayacaklarını,kalplerinde yaşatacaklarını da göstermek için pankart hazırladılar. Ağaköyüspor'da, Kuyudüzüspor takımının acısını paylaşmak adına pankart hazırlattı. Her iki takımda pankartları yanyana açtı. Kuyudüzüspor açtığı pankartta “ zamansız çekip gitsende kalbimizdesin” yazıyordu. Ağaköyüspor ise “ Başımız sağolsun” pankartı ile Kuyudüzüspor takımının acısını paylaştı.

Daha sonra 2.Amatör Ligi B Grubu 6.hafta maçına geçildi. Kuyudüzüspor takımı Ağaköyüspor'u ilk yarıda attığı gollerle 3-2 mağlup etti.

Yorumlar (0)