Düzce iş ve siyaset dünyasının tanınmış ismi Suat Öztürk’ten acı haber dün akşam saatlerinde gelmişti.  

Sahibi olduğu D-100 Karayolu Küçük Melen Mevkiinde bulunan Konsopa Otel’in bahçesinde bulunan jeneratör arızasını gidermeye çalışırken, elektrik akımına kapılan Öztürk, kaldırıldığı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Ani ölümü CHP ve Düzce iş dünyasını yasa boğan Öztürk için bugün Merkez Büyük Camiinde cenaze töreni düzenlendi. Törene, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, CHP İl Başkanı Semih Cemşit, CHP Yöneticileri, iş dünyasının tanınmış simaları ve yakınları katılırken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise törene çelenk gönderdi.

Öztürk’ün cenazesi Merkez Büyük Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Düzce Şehir Mezarlığında, sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Öncü Medya ailesi olarak merhum Suat Öztürk’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi ile CHP camiası başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.