MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, memleketinin sorunlarını ilgili bakanlara bizzat ileterek, çözüm için sözler almaya devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bakan Karaismailoğlu'nun makamında gerçekleşen ziyarette Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce ve ilçelerine yönelik ulaştırma ve altyapı çalışmalarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunuldu.

Karadeniz bölgesi için Raylı Sistem Projesi planlanıyor

Milletvekili Yılmaz’ın yaptığı yazılı açıklamada, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ettik. Akçakoca- Karasu sahil yolu, Kuzeybatı çevre yolu, Yığılca Yolu, Olimpiyat Kavşağı, Öztürkler Kavşağı, Kervan Kavşağı, Çoban Kavşağı ve tamamlanamayan yollar hakkında konuştuk. Düzce’de yapımı devam eden ilçe yollarının durumu hakkında istişarelerde bulunduk. Ayrıca sayın bakanımız Karadeniz bölgesi için planlanan Raylı Sistem Projesi ile alakalı da ilgileneceklerini söylediler. Kısacası ilimiz için oldukça faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın Bakanımıza Düzce’miz adına bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarım.” ifadelerini kullandı.