banner851

banner614

10 YENİ KOMİSYON TANITILDI

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın geçtiğimiz nisan ayında yapılan seçimler sonucu göreve gelen yeni yönetimi, ilk meclis toplantısını yaptı. Toplantıda Düzce TSO Yönetim Kurulu tarafından oluşturulan 10 Mesleki Çalışma Komisyonu meclise tanıtıldı. Komisyonlar arasında TSO Başkanı Tuncay Şahin’in üniversite-sanayi işbirliğini güçlendirmek için kurulacağını açıkladığı “Üniversite -Sanayi İşbirliği Komisyonu” da yer aldı.

banner846
Yerel Haber 10.05.2018, 12:42 10.05.2018, 17:18
914
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Dertli’nin açılış konuşmasıyla başladı.

Toplantıda ilk olarak oda aylık mizanları ve yönetim kurulu önergeleri sunuldu, yapılan oylamada mizanlar ve önergeler oy birliğiyle onaylandı. Yapılan görüşmelerin ardından Düzce TSO Yönetim Kurulu’nun hazırlamış olduğu Mesleki Çalışma Komisyonları Meclis Üyelerine aktarılarak komisyonların çalışma amaçları hakkında bilgiler verildi.

Oluşturulan Mesleki Çalışma Komisyonları; Destekler, Projeler, AR-GE ve İnovasyon Komisyonu, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri ve Kalite Komisyonu, Dış İlişkiler ve Fuarlar Komisyonu, Yasal Yükümlülükler ve Sorumluluklar Komisyonu, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Komisyonu, Piyasa Gözetim ve Denetleme Komisyonu, Üniversite -Sanayi İşbirliği Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu, Oda Web Sayfası ve Sosyal Medya Komisyonu ile Lojistik ve Ulaştırma Hizmetleri olarak belirlendi.

Toplantı bir sonraki meclis toplantısının tarihin belirlenmesiyle sona erdi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
düzceli 3 yıl önce
ertan taşlı nerede göremedik korktum
19°
kapalı