banner851

banner614

18 YILLIK BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

Düzce Yapı Sanatları Odası Olağan Genel Kurulu’nda 18 yıldır oda başkanlığı görevini yürüten Bülent Keser tek liste olarak girdiği seçimde bir kez daha güven tazeledi. Kongrede üyelere seslenen DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce’de kötü yönetilen bir esnaf odası olmadığını belirterek, “Odaları kullanan başkanlarımız yok. Bizim beslenme damarımız maaş değil, para değil, sizlerin bize verdiği güven.” dedi.

banner619
Yerel Haber 21.01.2018, 17:05 23.01.2018, 11:26
1728

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği kongreleri bugün Yapı Sanatları Odası Olağan Genel Kurulu ile devam etti. DESOB binasında gerçekleştirilen kongre, divan başkanlığı seçiminin ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.
Kongrede bir konuşma yapan Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı, ilk olarak Afrin Harekatı için, “Eskiden böyle bir hareket olduğunda Türkiye’nin her yerinde kaos oluşurdu. Bugün Allah’a şükürler olsun böyle bir durum yok.” dedi.

Birlik Başkanı Kayıkçı sözlerine oda yönetimlerine yönelik yapılan eleştirilere atıfta bulunarak sürdürdü.

Kayıkçı, “Bazı odalar var bakıyorum. Yok “Şu kadar kredi aldılar, odayı sattılar.” Bu nifaklar hiç iyi şeyler değil. Bakın Düzce’de bizim şuanda kötü bir odamız yok. Böyle odaları kullanan başkanlarımız yok. Bizim beslenme damarımız maaş değil, para değil, sizlerin bize verdiği güven.” dedi.

“Listemizi genişletmek zorunda kaldık”
Mevcut Başkan Bülent Keser ise listesine ilişkin açıklamada bulunarak, şöyle konuştu: “Yönetim listemiz 20 civarında ama gönül ister ki herkesle bir çalışmak. Hep beraber arkadaşız, dostuz. Düzce küçük yer. Herkes birbirini tanıyor. Ben çok uzağınızda değilim. Yakınınızdayım. Ziyaretlere çıktım baya bir yer dolaştım. Ama listede oynamak zorunda kaldık arkadaşlar. Meslek dalları meslek grupları çoğaldığından biraz listemizi genişletmek zorunda kaldık. Bu noktada aramızda gönüllü ayrılmak isteyen arkadaşlarımız oldu. Allah onlardan bir kere daha razı olsun. Her başkana böyle yöneticiler nasip olmaz. Ben de kendilerine birer tane teşekkür plaketi hazırladım.”  

Yönetimden ayrılan isimlere plaket verildi
Konuşmaların ardından yönetimde emeği geçen isimlere plaket takdiminin ardından oy verme işlemine geçildi. Kongrenin tek adayı olan 18 yıllık Başkan Bülent Keser, üyelerin oylarını alarak yeniden başkan seçildi.

Haber: H. GÜRSOY 

banner844
Yorumlar (12)
Akp'li 4 yıl önce
Ne yapmış başkan çok merak ettim ne güveni kazanmış neden tek kişi aday cok komık bu torpil işleri bitsin biz herkezin ne oldugunu ne yaptıgını neyle mesgul oldugunu ıyı biliyoruz
ARKASI OLAN SEÇİLİR 4 yıl önce
KAYIKÇININ İSTEMEDİĞİ KİŞİ SEÇİLEMEZ, O NE DERSE O OLUR
Gariban esnaf 4 yıl önce
Kayıkçıyla taşlının. Çiftliği. Demokrasiye bak tek listeyle birde üç yıla çıkarttı seçimleri. Bunları denetleyen bi üst kurul yokmu.anlamıyorum. Bu nasıl adalet. Yiyin için gezin lüküs hayat yaşayın. Esnaf kim bırakın ölsün açlar
Maaş almayın öyleyse 4 yıl önce
Kuru sözle herkes kahramanlık yapar..
zorbalar takımı 4 yıl önce
tazeler tabi kayakçıyla kafayı uyduran tekrar kazanır uyduramayan Gölyaka eski oda başkanı na yaptığınız gibi hemen defterini dürersiniz dimi, sizde bir tür mafyasınız, her mafya mensubu gibi sizinde döneminiz biter
Yönveren 4 yıl önce
Kayıkcı başkan iyi yön verir yemeklerde iyi konuşur üyelere işareti verir
yapıcı 4 yıl önce
neden tek liste bütün seçimler anlayamıyorum, yok mu bu memlekette görev yapacak başka insanlar?
mustafa başkana.. 4 yıl önce
Sizde yillarca oda baskanligi yaptiniz.. hakkinizda 1 tane yolsuzluk haksizlik duymadik.. hakkinda söylenti cikanlar boşuna cikmamistir eminiz.. Fakat sizin bu açıklamanız çok şaşırtıcı çok...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın