banner851

banner614

1903 BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDEN YARDIM

banner619

Şıralık Mahallesinde zihinsel engelli kızı Hava Yılmaz ile yaşayan Ayşe Yılmaz’ın yaşadığı zorlukları gündeme getirmemizin ardından yardımlar sürüyor. 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği Ramazan ayı öncesi Yılmaz ailesinin evinin çatısını yaptırarak önemli bir sosyal sorumluluk örneği sergiledi. Dernek üyeleri aileye erzak ve giyecek yardımında da bulunarak yüzlerini güldürdü.

banner846
Yerel Haber 13.05.2017, 11:29 13.05.2017, 16:06
955
banner844

1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği Şıralık Mahallesinde zihinsel engelli kızı Hava Yılmaz ile yaşayan Ayşe Yılmaz’a yaklaşan Ramazan ayı öncesi yardım etti.

Öncü Haber’in Yılmaz ailesinin yaşadığı zorlukları gündeme getirmesinin ardından duyarlı hayırsever vatandaşların ve kurumların yardımlarına bir yenisi daha eklendi. Çevrede yaşayan vatandaşların katkılarıyla Şıralık Mahallesi’nde iki odalı bir evde yaşayan Ayşe Yılmaz'a (80) ziyarette bulunan 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Faruk Darıyerli ve dernek üyeleri aileye erzak ve giyecek yardımında bulundu.Evin çatı onarımını da üstlenen dernek, Yılmaz ailesinin ihtiyaçların gidermeye çalıştı.Öncü Haber sayesinde konudan haberlerinin olduğunu belirten Dernek Başkanı Darıyerli, sosyal sorumluluk projeleri yürütmek istediklerini belirterek dördüncü kez düzenlendikleri çalışmayla hayra vesile olmaya çalıştıklarını söyledi.‘Beşiktaş’ın faziletli, ahlaklı, erdemli özel bir duruşu var’ diyen Darıyerli, “Bizde o duruşu layık davranabilmek için yararlı işler yapmaya devam edeceğiz. Ramazan ayının yaklaşması münasebetiyle erzak desteği vermeye çalıştık. Erzakların yanında giyecek getirdik. Bundan sonra da elimiz üzerlerinde olacak” dedi.İhtiyaç sahibi Ayşe Yılmaz kendilerine yardım eden 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği üyelerine yardımlarından dolayı olan memnuniyetini dile getirerek onlara dua etti.

Yorumlar (10)
Kara Kartal 4 yıl önce
İyi insan olmadan iyi beşiktaşlı olunmaz .Derneğimize ve başkanımıza sonsuz teşekkürler. Allah hepinizden razı olsun
81 4 yıl önce
helal olsun
Fenerli 4 yıl önce
Beşiktaşlıarın bu duyarlılığını çok önemsiyorum. Biz Fenerbahçelilerin bu pojeyi örnek almalarını diliyorum. Dernekçilik bu demektir. Ey Fb Düzce şuube başkanlığı.. varmısınız yokmusunuz haydi gösterin kendinizi... Faruk başkana teşekkürler
Beşiktaşlı 4 yıl önce
Beşiktaşlı olmak,insan olmaktır.vatanını sevmektir. insanı sevmektir.
Beşiktaşlı olmak, hak yememek,haksızlığa karşı çıkmatır.
Besiktaşlı olmak bir onur,bir gururdur.
Ne mutlu Beşiktaşlı olanlara...
Düzceli 4 yıl önce
Bravo Başkan!!
EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ 4 yıl önce
Ne mutlu ki beşiktaşımız vasıtası ile böyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzleri gülüyor ve bizlerde buna şahitlik edebiliyoruz. Derneğimize ,başkanımıza ,beşiktaşımıza başarılar.
Bir dost 4 yıl önce
Hayirin gizlisi makbuldur......
KÜRŞAT ALTAY 4 yıl önce
ARKADAŞI OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUM FARUK DARIYERLİ VE EŞİNİN DÜZCE İÇİN DAHA FAZLA ROL ALMASINI İSTERİM...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın