banner851

banner955

1.GÜN

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi bu sene de geleneği bozmadı ve bayramlaşma için 1. günü seçti. Protokol bayramlaşması 11:00 – 12:00 saatleri arasında Müftülük binasında gerçekleşecek.

Yerel Haber 27.07.2014, 11:32
208
1.GÜN

Protokol üyelerinin hem birbirleri ile hem de halkla bayramlaştığı tören, bayramın 1. günü gerçekleşecek. Adresin bu yıl da Müftülük olduğu bayramlaşma töreni 11:00 – 12:00 saatleri arasında olacak. Resmi bayramlaşma Vali Ali İhsan Su ve beraberindeki protokol üyelerinin Emniyet, Jandarma, Atatürk Devlet Hastanesi, Sevgi Evleri, Huzurevi ve Yetiştirme Yurdunu ziyaretleri ile devam edecek.

Belediyenin önünde bayramlaşma

Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni de Ramazan Bayramı’nın birinci günü 12.00-13.00 saatleri arasında Düzce Belediyesi Hizmet Binası önünde gerçekleşecek. Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Hizmet Binası önünde Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in katılımıyla gerçekleşecek. Belediye başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri, çeşitli sendika ve kuruluşların katılacağı bayramlaşma törenine Başkan Keleş, “Düzce Belediyesi Geleneksel Bayramlaşma Töreni'nde bir arada olmak dileğiyle” sözleriyle Düzceli hemşerilerini de davet etti.

 

 

Haber;C.Üstüner

 

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız