banner851

banner614

2013’TE BİTECEK

Akçakoca belediye Başkanı Fikret Albayrak, ilçede uygulanmakta olan bir çok projenin önümüzdeki yıl tamamlanmış olacağını söyleyerek, Akçakoca’nın hızla geliştiğini ve kabuk değiştirdiğini belirtti.

banner619
Yerel Haber 14.10.2012, 11:49
199
2013’TE BİTECEK

Akçakoca’da sahil projesi ve Çuhalı çarşısındaki yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. çalışmaları yerinde inceleyen Belediye başkanı Fikret Albayrak, çalışmaların Kasım ayında tamamlanacağını bildirdi. Albayrak, “ Çalışmalar hızla devam ediyor. İnşallah sahil bandı ve çuhalının güzelliğini ortaya çıkarmış olan çalışmalar kasım ayında tamamlanacak.” Dedi.

Akçakoca’nın ekonomik ve sosyal yaşamında çok önemli gelişmelere neden olacak projelerinin 2013 yılında tamamlanacağını vurgulayan Albayrak, “ Akçakoca 2013 yılında en güzel yıllarını yaşamaya başlayacak. Akçakoca kabuk değiştiriyor. Bu zamana değin yapılması gereken, gecikmiş olarak gördüğümüz çalışmalar son derece değerli ve Akçakoca’ya yakışan çalışmalardır. Bu çalışmalar tamamlandığında Akçakoca’ya kattığı değer ortaya çıkacaktır. Projelendirdiğimiz bütün işlerin sahalarda çalışması sürüyor. Ana ve ara caddelerde asfalt ve baskı beton çalışmaları son hızıyla devam ediyor. terminal inşaatı süresine uygun ilerliyor. Bu çalışmalar tamamlandığında Akçakoca’da yaşan çok olumlu yönde gelişecek. Şehir çağdaş bir görünüme kavuşacak.” Şeklinde konuştu.

HABER:H.İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)