banner851

banner955

2018 YILI DEĞERLENDİRİLDİ

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi tarafından Orman ve Su İşleri Bakanlığı'na bağlı bürokratların katılımıyla yılsonu değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Yerel Haber 24.12.2018, 18:23 25.12.2018, 17:24
1401
banner1032
Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Yönetimi, 3 kurumun müdürünü yılsonu değerlendirme toplantısında ağırladı.

Toplantıya DSİ 55. Düzce Şube Müdürü Deniz Yıldız, Düzce Orman İşletme Müdürü Turgay Kağan ve Orman ve Su İşleri Düzce İl Müdürü Sezgin Akay ile Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Dernek binasında düzenlenen toplantıda 2018 yılında Orman ve Su İşleri Bakanlığı sorumluluğundaki çalışmalar değerlendirilirken, 2019 yatırım programına alınan projeler de ele alındı.

Bu yıl içerisinde köy ve mahallelerde yürütülen projelere ilişkin muhtarlara detaylı bilgiler veren kurum müdürlerinden Düzce Orman İşletme Müdürü Turgay Kağan, Bolu’dan sonraki hizmet yerinin Düzce olduğunu ve burada 1.5 aydır görev yaptığını aktardı. Kağan şöyle devam etti:

"Çevreyi tanımaya çalışıyorum. 2018 yılı ile ilgili bütün programımızı bitirdik. 2019 ile ilgili de kısıtlamalar var. Fakat dördüncü ay ya da üçüncü ay sonu itibariyle iyi bir şey gelirse yatırımlarımız devam edecek. Çok konuşmayacağım toplantının hayırlı olmasını diliyorum." 

DSİ 55. Düzce Şube Müdürü Deniz Yıldız ile Orman ve Su İşleri Düzce İl Müdürü Sezgin Akay'ın bilgilendirmeleri ile devam eden toplantıda muhtarlar merak ettikleri konular hakkında soruları yöneltti.

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel, 31 Mart'ta halkın takdiri ile tekrar göreve gelmeleri halinde projelerin takibini yaparak, kurumlarla diyalog halinde çalışacaklarını vurguladı.

Toplantı sonunda bu buluşmadan duydukları memnuniyeti dile getiren köy ve mahalle muhtarları hem dernek yönetimine hem de davetli müdürlere teşekkür etti.

Haber: C. ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (7)
köylü 4 yıl önce
Turaplar köy muhtarı yok kendi işiyle uğraşıyordur önümüzdeki dönmede alırsın oyları beklersin bir çivi çakmadı köye yazık böyle toplantılara katılıp köyün sorunlarını anlatsa belki hizmet alır faydası olur her kes yeme peşinde hizmet yok ağaç satsın o
Ali 4 yıl önce
Orman ve su işleri bakanlığı da kalmadı
Hakkı 4 yıl önce
muhtar köyünde oturur.
Vadandaş 4 yıl önce
Devlet şu işleri düzce gercekten calişmıyor yada ben görmüyorum düzcenin güzel orman içinde gölcuk gibi marka olmus gölü yok eftenı uyuyan dev dereler piknik alanı olmalı suni göller yapılmalı. Yürüyüş alanları parkurlar piknik alanları modern bunlar düzceye turizim için size maddi yat saglar güzel gelır getırır abant gibi lütfen masada otumayın cıkın sahaya buraları gezın neler yapabilirız dıye kafa yorun
Köylü 4 yıl önce
Sulam kanalları kakıcaktı ne oldu dereler ıslah edılecektı konuralp deresı islah edılmelı ayrıca eski yatagı bazı tarla sahipleri tarafından ele gecırılmiş yanı zapt edilmiştir soruyorum müdürüm sizler ne yapıyorsunuz devlet malı elden gıtmiş bu olayı bakan bey mi takıp edecek sizler neden görevinizi yapmıyorsunuz yazık
Komşu 4 yıl önce
Yaşar başkana yakışırrr
asar 4 yıl önce
asar deresıne yardım beklıyoz iğileştırme ve güzelleştırme yapılması lazım eskışehır aldı yürüdeü sandal gezılerı yapılıyo düzcede neden olmasın
13
parçalı bulutlu