banner851

banner614

25 GÜNDÜR BU HALDE, ESNAF İSYANDA

Düzce Belediyesi tarafından Yeni Sanayi Çarşısında yaklaşık 25 gün önce kazılan çukurun kapatılmaması, esnaf ve vatandaşların tepkisine yol açtı. Çukurdan geçen araçların altının vurduğunu söyleyen esnaflar, Belediyeden bir an önce çukurun kapatılmasını istedi.

banner619
Yerel Haber 26.09.2021, 16:45 26.09.2021, 17:42
4023
25 GÜNDÜR BU HALDE, ESNAF İSYANDA

Yeni Sanayi çarşısı esnaflarının, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından açılan çukurla başı dertte. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, yaklaşık 25 gün önce Yeni Sanayi Çarşısında çalışma yapıldı. Çalışmanın tamamlanmasının ardından, açılan çukurun tekrar kapatılmaması, Yeni Sanayi Çarşısı esnafları ve vatandaşları çileden çıkarttı.

Çukurdan geçmek zorunda kalan bazı araçlarda maddi hasarlar meydana gelirken, Yeni Sanayi Çarşısı esnafları, Düzce Belediyesi tarafından açık bırakılan çukurun kapatılmasını istiyor.

Seslerini duyurabilmek için konu ile ilgili şikâyetini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber whatsApp ihbar hattına yapan Yeni Sanayi Çarşısı Esnafları, “Bundan 25 gün önce Düzce Belediyesi burada bir çalışma yaptı. Çalışmanın tamamlanmasının ardından, kazılan çukur açık bırakıldı. Biz o gün bugündür Düzce Belediyesi’nin gelerek çukuru kapatmasını bekliyoruz. Belediyeye şikâyette bulunduk, ancak gelen olmadı. Çukurdan geçerken bazı araçların altı vuruyor. Birçok arkadaşımızın ve müşterilerimizin araçlarında maddi zararlar geldi. Düzce Belediyesinden tek isteğimiz bu çukurun bir an önce kapatılması” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (8)
Yorum 3 hafta önce
Yeni sanayi çarşısı yollari perişan ve birde soru yeni saniyede alt yapı varmı , bence devletin vergi kazandığı bir yerin yolları daha iyi ve düzenli olmalı devlet için sanayi demek darphane demektir
Trafik Şube Göreve 3 hafta önce
Kanunda araca herşeyden ceza kesenler yoldan dolayı hasar alan araçlar için beşediyeye ceza kesin adalet tecelli etsin hepmi herşey vatandaşın sırtına bunların hesabı Yüce mevlam soracak sizlere
Düzceli.. 3 hafta önce
Kapattıklarıda ne hikmetse bir türlü yolla aynı seviye olmuyor.. Yahu eski siyaşilere yer açmaktan mühendis kadrosu yok herhal.. Bu çağda bunlar bir il belediyesine yakışmıyor..
Aziziyeli... 3 hafta önce
Sevgili Ferit Bozkurt bu yolda devam et tebrik ederim... Sorgulamadan şikayet en makbul olanı bravo ...
Vatandaş 3 hafta önce
Bunun gibi birçok yer var araç fiyatının 3 katı vergi verilen ve bu kadar para verip aldığımız araçları böyle berbat yollarda haşat ediyoruz vergi veriyoruz hizmet yok halkı düşünen zaten yok yazık
yolları yapın 3 hafta önce
Beyköy yolunuda kazıp bıraktılar. Belediye asli işi olan yolları yapmıyor, ne kadar gereksiz iş varsa onun peşinde koşuyor.
can 3 hafta önce
bBEN DIYORUM DÜZCEDE TEK BIR IS DÜZGÜN YAPILMIYO ALT YAPI SIFIR ÜST YAPI SIFIR UYDUR UYDUR YAPIN ALMANYADA ÖNCE ALT YAPI SAGLAM YAPILIR SONRADA KOTROL EDILIR NASIL YAPILDI SAGLAMMI DIYE VE ÜST YAPIDA AYNI DÜZCEDE SIFIR KALITE KOTROL
HELAL 3 hafta önce
HELAL OLSUN SANA BELEDİYE BAŞKANI.SANA BU YAKIŞIR. İŞTE SEN BÖYLE BAŞARILISIN. HELAL OLSUN KEŞİRE, HELAL OLSUN ÇAKARA,