banner851

banner614

3 İLDEKİ ÖRNEKLERİ YERİNDE GÖRDÜ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce’nin giderek büyüyen otopark sorununa çözüm bulmak hedefiyle hayata geçireceklerini duyurduğu tam otomatik otopark sistemlerini incelemek için 3 ile çıkarma yaptı. Başkan Keleş, İzmir’deki sistemi Düzce’ye kurmak istediklerini söyledi.

banner846
Yerel Haber 24.04.2017, 11:58 25.04.2017, 12:22
5744
banner844

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tam otomatik otopark sistemlerinin örneklerini yerinde inceledi.Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Düzce için önemli bir ihtiyaç olan otopark çözümleri için incelemelerde bulunmak üzere Balıkesir, Manisa ve İzmir’e gitti.

Türkiye’de ilk kez İzmir Alsancak’ta yapılan tam otomatik katlı otopark sistemini inceleyen Başkan Keleş katlı otoparkın Düzce’nin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacağına inandığını belirterek “burada işleyen sistemi yakından incelediğimizde Düzce’de de önemli bir ihtiyaç olan otopark sorununa hem yer tasarrufu sağlayan hem de kullanımı en kolay sistemi bulduğumuzu anlıyoruz. Alsancak’ta ilk kez kurulan bu sistemin sorunsuz bir şekilde çalıştığını gördük. Aynı sistemi şimdi Düzcemize kurmayı düşünüyoruz. İnşallah çok kısa bir süre içince o projeyi de gerçekleştireceğiz” dedi.


 

Yorumlar (51)
Örnek ol 4 yıl önce
Büyüyen trafik sorununa karşı keleş'in A8'i bırakıp bisiklet ile belediyeye gelip gitmesi gerekir. Böylece vatandaşa örnek olur. Ancaaak bisiklet mutlaka audi marka olmalı.
hüseyin topuz 4 yıl önce
passat mı çekeyim yanlarına ?
ASİ 4 yıl önce
Bahsettiğin otopark tipi ultro lüx sınıfına giriyor kaç kişi o parayı verip aracını bırakır şovu bırakında düzcenin gelir düzeyine uygun birşeyler yapabiliyorsanız yapın milletin parasını çarçur etmeyin
Can . D 4 yıl önce
BASKAN OTOPARK SORUNU VAR YENI DEYILKi COK KATLI OTOPARK YAPIN HIZMETE GIRSIN BEN YAPACAZ EDECEZ MASALLARI DINLEMEK ISDEMIYORUM ZATEN YOLLAR COK BERBART HALDE DELIK DESIK YOL CIZGILERI YOK HERYER TOZ TOZ YAHU BELEDIYE NE IS YAPAR
Vatandass 4 yıl önce
Bu adresten şikayet edin şunuda artık kurtulalım sesimizi duyuralım

https://basvuru.tccb.gov.tr/Forms/pgDefault.aspx
Rıza 4 yıl önce
Bugünkü belediyenin yapacağı her sözde hizmet bizlere yani vatandaşa sokulan bir kazık olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bugüne kadar yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Bunu artık anlayın ve görün.
Ah ah.. 4 yıl önce
Yurt dışına bir çıkabilseydi keleş yerinde tespit ve inceleme gezileri yapabilseydi ne projeler ile gelirdi karşımıza. Mesela Avusturalya, ABD, İngiltere, Japonya, Tayland
İsviçre de nasıl bu işi çözdüklerini bol bol anlatırdı bizlere.
OKAN 4 yıl önce
ÖNCELİKLE YOLLAR YAPILSIN ALT YAPI YAPILSIN OTAPARK COK MU LAZIM YOLUN YOK OTOPARK DIYORLAR YAHU
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın