banner851

banner614

3 MAHALLEYE ‘MAHALLE KONAĞI’YAPILIYOR

Düzce Belediyesi, üç mahallede bulunan binaları ve çevresini düzenleyerek mahalle konağı haline getirecek. Mahalle konakları, spor alanından kamelyalara kadar bir çok yaşam alanını içinde barındıracak.

banner619
Yerel Haber 28.07.2021, 18:00 29.07.2021, 17:51
2865

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün geçtiğimiz aylarda ziyaret ettiği ve mahalle konağı yapılması için başlattığı proje çalışmasında sona gelindi.

Beyciler, Çavuşlar ve Çamköy mahallelerinde yapılacak olan mahalle konakları için Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, İmar ve Şehircilik Müdürü Çağla Sancaklı ve Muhtarlık İşleri Müdürü Numan Şirin ile toplantı gerçekleştirerek projelerin son halini gözden geçirdi.

NEFES ALANI OLUŞACAK

Mahallelerin ihtiyaçlarını gidermek ve vatandaşların rahat nefes alabileceği alanların oluşturulması için başlatılan projenin ardından kadın ve gençler sosyal tesisleri gönüllerince kullanabilecek.

Mahalle konakları içerisinde televizyon, buzdolabı, koltuk takımı, kitaplık, fırın gibi temel ihtiyaç malzemelerini de barındıracak. Çocuklar için oyun gruplarının yanı sıra vatandaşların kendilerini rahat hissedebilecekleri kamelyalar, yürüyüş parkuru, spor alanları ve piknik yapılabilecek mesire alanı olacak.

ALTERNATİFLİ PROJE HAZIRLANDI

Kısa süre içinde mahallelilerin rahat nefes alacakları sosyal tesisler hizmete gireceğini kaydeden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, “ Mimarlarımız üç mahalle konağı için alternatifli proje hazırladı. Vatandaşlarımız ev konforunda hem sohbet edip hem de BELMEK kurslarına katılabilecek. Mahallelerimizde kalıcı eser bırakmış olacağız” ifadelerinde bulundu.

banner844
Yorumlar (7)
Ö Y 2 ay önce
Bütün işleriniz de birilerini kollama küpünü doldurtma peşindesiniz inşaat sektörü yık yap başka bir icraatınız yok,insanlara iş bulun organizede ki çakal işverenleri kollamayi bırakın 2023e kadar kendinizi düzeltin belediye yoksa sandıkta dersinizi alırsınız, partinizdeki haybeci bedavacı işe yaramaz asalaklari da temizleyin
luizao 2 ay önce
Bu ne simdi boyle BURASI BIR IL KASABA DEGIL KASABAYA CEVIRDINIZ MEMLEKETIMI NEDEN BUYUK YATIRIMLAR TESISLER INSAA EDILMIYOR STADYUM TRAMWAY HATTI vs. k.konutlar gures sahasi terkedilmis mezarlik gibi atil kaldi yazik yazik gercekten bu durumlara
Uzunmustafalı 2 ay önce
Bizim mahalledeki hazır yapılı Konağı yıktınız!maşAllah tam bir yıkım ekibisiniz!!!hertaraf karanlık oldu.ne yapacaksınız çabuk yapın mahallede milletin sabrı tükeniyor.
Düzce li 2 ay önce
Bakanım hayırlı olsunda merkezdeki gençler ne olacak
Neden 2 ay önce
Bütün projeler nedendir bilinmez hep inşaat
Komik proje 2 ay önce
Biz iş istiyoruz. Mahelle konaklarını suriyeli ve afganlılar doldurur zaten. İş alanları lazım iş lazım iş !
SANDIKTA GÖRÜŞECEĞİZ 2 ay önce
o kadar önemli işler için birşey yapılmazken birileri başka türlü saçma sapan işlerle uğraşıyor !