banner851

banner614

3. ÖZEL EĞİTİM ŞENLİĞİ

Bu yıl 3. Düzenlenen özel eğitim şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Vali ali ihsan su, öğrencilerin çalışmalarının sergilendiği serginin açılışını yaptı, sportif aktiflerine eşlik etti.

banner619
Yerel Haber 13.05.2014, 12:45
223
3. ÖZEL EĞİTİM ŞENLİĞİ

 

Düzce'de engelliler haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Düzce Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl 3. Gerçekleştirilen özel eğitim şenliği belediye meydanından yürüyüşle başladı. Belediye bandosu eşliğinde öğrenciler velileri ve öğretmenleri eşliğinde protokolünde katılım gösterdiği bir yürüyüş gerçekleştirdi.

 

 


Pankartlar taşıyan öğrencilerin yürüyüşü Anıtpark’a kadar devam etti. Burada Anıta çelenk sunuldu ve saygı duruşundan bulunularak istiklal marşı okundu. Öğrenciler hazırladıkları birbirinden güzel gösterileri sundu ve büyük alkış aldı.

 

 


Vali Ali İhsan Su’nun katılımlarıyla sergi açılışı yapıldı ve ardından stantlar gezildi. Öğrencilerin birbirinden güzel çalışmalarının sergilendiği sergi büyük beğeni topladı.

 

 


Engelli öğrencilerin Anıtpark alanında kurulan sportif faaliyetlerine ceketini çıkararak katılan Vali Ali İhsan su, keyifli dakikalar geçirdi.

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)