banner851

banner614

3 ÜLKEDEN ÖĞRENCİ GELDİ

banner619

Kemer Burgaz Üniversitesinde okuyan Pakistan, Özbekistan ve Somalili gençler bugün Düzce’ye geldi. Düzce’nin güzelliklerini ziyaret eden gençlere Bayram Ali Kubilay da eşlik etti.

banner846
Yerel Haber 05.05.2012, 15:45
200
3 ÜLKEDEN ÖĞRENCİ GELDİ
banner844

Çeşitli ülkelerden  30 kişilik öğrenci grubu Düzce’ye geldi. Muhasebeci Bayram Ali Kubilay’ın destekleri ile Düzce’ye gelen gurup Düzce’nin doğal güzelliklerini gezme fırsatı buldu.  Samandere şelalesine giden ve orada gönüllerince eğlenen gençler daha sonra piknik yaptı.

Kemer Burgaz Üniversitesi’nde Sosyal Etkinlik Uzmanı Serhat Bilgen 3 ülke gençlerini Düzce’ye getirdiği için Bayram Ali Kubilay’a teşekkür ederken, gençlerin İstanbul dışında bir ili görmesinin güzel bir duygu olduğunu dile getirdi.

Bilgen, “Düzce’ye Bayram beyin daveti ile geldik. Öğrendiğimize göre Bayram beyin kızı da bizim okulumuzda okuyormuş. O sayede okulumuzda okuyan Pakistan, Özbekistan ve Somalili gençleri bugün Düzce’ye davet etti. Gençler İstanbul haricinde başka bir şehir görecekler. Yarın da Düzce’de olacaklar. Güzel bir gün olacağını düşünüyorum. Yaklaşık 30 kişi geldik” dedi.

Yorumlar (0)