banner851

banner614

40. KEZ SANDIK BAŞINA GİDİLDİ

Düzce Demir ve Maden Sanatkarları Esnaf Odası’nın 40. Genel Olağan Genel Kurulu’nda tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Murat Geçici güven tazeledi.

banner619
Yerel Haber 28.01.2018, 17:16 29.01.2018, 14:00
3111

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB)’nde seçim heyecanı devam ediyor. Bir çok oda seçiminde mevcut başkanların güven tazelerken, Demir ve Maden Sanatkarları Esnaf Odası’nda da durum değişmedi. 40. Olağan Genel Kurul’da sandık başına giden üyeler, “Murat Geçici ile devam” dedi.

D-100 Karayolu üzerinde bulunan bir düğün salonunda düzenlenen kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan heyetinin oluşturulmasının ardından kürsü konuşmalarına geçildi.

Kongrenin tek adayı mevcut Başkan Murat Geçici, Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, karşısına herhangi bir rakip çıkmadığını söyledi.

Geçici, “Bugün Demir ve Maden Sanatkarları Esnaf Odası’nın 40. Genel Kurulu var. Şuan ki hali hazırda herhangi bir aday, rakip söz konusu değil ama Allah razı olsun üyelerimizden gayet güzel bir katılım var. Bizde bundan çok hoşnut bir durumdayız. İnşallah güzel bir gene kurul olacak.” dedi.  

Seçim işlemi sonucunda oda üyelerinin desteğini alan Geçici, bir dönem daha başkanlık koltuğunda oturmaya vize aldı.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (6)
.OTOFAR MAKYAJ 4 yıl önce
BAŞKANIM HAYIRLI OLSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH SENİ BİRGÜN MİLLETVEKİLİ OLARAKDA GÖRÜRÜZ
düzceli 4 yıl önce
murat abihayırlı olsun
Duzceli 81 4 yıl önce
Su odalar sacmaliginin bir an once son bulmasi gerekiyor. Uyeler toplansa vatandasi soyacak bir karar cikar . Baslarindakiler sirf vatan haini
iron plastik 4 yıl önce
Tebrik eder,Başarılarının devamını dileriz.
Ahmet hakan 4 yıl önce
Rakip cikmadimi cikarilmadimi hangisi acaba koltukda oturdugu surece esnaf icin ne yapmis acaba aidat almakdan baska ne katti esnaflara ekonomiye bu odalarin hepsinin kapanmasi lazim bos isler
Cengiz güneş 4 yıl önce
Şehir dışında olduğumdan katılamadım Başkan ve yönetimine başarılar dilerim.