banner851

banner614

6 KÖYÜN AKIBETİ BELLİ OLDU

banner619

Türk Telekom’un yeraltındaki bakır kablolarının çalınması üzerine 6 köyün telefonsuz ve internetsiz kaldığını dile getirdiğimiz haberin ardından ilgili mercilerden yapılan açıklamada, hırsızlık olayının hem kurumu hem de köyleri mağdur ettiği ifade edilerek Kasım ayı sonuna kadar alt yapı çalışmalarının yapılacağı ve kabloların döşeneceği bildirildi.

banner846
Yerel Haber 04.11.2017, 09:23 04.11.2017, 15:54
3189
banner844

Merkeze bağlı, Gürcüçiftlik, Nuhlar, Hecinler, Hasanlar, Nasırlı ve Akyazı Köylerinin 54 gündür telefon ve internet hizmetinden faydalanamadığını dile getirdiğimiz haberin ardından Türk Telekom yetkililerinden konuyla ilgili açıklama geldi.

Telefon ve internet hizmetini sağlayan yer altındaki bakır kabloların hırsızlar tarafından çalınmasının köyleri ve kurumu mağdur ettiği belirtildi. 6 köydeki vatandaşların mağduriyetinin sona ermesi için çalışıldığı dile getirilerek, Ankara’ya durumun iletildiği aktarıldı.

Türk Telekom yetkilileri telefon ve internetten mahrum kalan bölge halkına müjdeli haberi duyurarak Kasım ayı sonuna kadar alt yapı çalışmaları tamamlanacağı ve gelecek aydan itibaren haberleşme ihtiyacına yanıt verilebileceği kaydedildi.

Haber: Y. SEVER
 

Yorumlar (11)
Çöp Adamlar 3 yıl önce
Hecinler halkını çöpe direndiği için cezalandırıyorlar! Hırsızlığa göz yumulmuş burayı hayalet köy yapıp çöp çukuru haline getirecekler!kurumlar mafyalara malzeme olmuş devletin çevre Bakanı gel içme suyunun üstüne çöp dök diyor vay yavrum!
destek 4 yıl önce
https://www.change.org/p/turktelekom-abonelik-yakla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1n%C4%B1-de%C4%9Fi%C5%9Ftirmeli/fbog/548890532
ali 4 yıl önce
facebook.com/TurkTelekom/
yorumlarınızı buraya duvarlarına yazınız..
VATANDAŞ 4 yıl önce
Peki bu 54 gündür alınamayan hizmetin faturası ne olacak ? telekom bi güzellik yapar da bu aylara denk gelen faturaları almaz herhalde
Samet 4 yıl önce
Kaynaslinin muratbey koyunde iki senedir kopuk hatti tamir edemiyolar yasaddigimiz caga bak turk telekomun yaptigina bak ondan sonra dunyaya kafa tut pehh
Ali 4 yıl önce
Düzce merkez azmimilli mahallesinde 6aydir turktelekom altyapı bekliyoruz 1 2 hafta once kazi yaptilar fakat bu seferde daha binaya verilmedigini ogrendik bi 6 ay da bunun icin bekleriz artik
Ahmet 4 yıl önce
Düzce'nin merkezinde Koçyazı mahallesinde yeni yapılan binalarda altyapı yok daha. bina biteli yıl olmuş altyapı daha gelmedi. 2017 yılında internetsiz kaldık çağ atlıyoruz çağ. millet uzaya gidiyor biz internete giremiyoruz.
Mehmet 4 yıl önce
Köyü boş ver beykoyde kim memun türk tekomun hizmetinden ancak para almayı biliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın