banner614

745 BİN TL’LİK KULE

banner619

Düzce Belediyesi tarafından Celalettin Özdal Parkı'nda başlatılan çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında Rıhtım Caddesi Kavşağına yapılan saat kulesi tamamlandı. MHP’li Belediye Meclis Üyelerinin Düzce’ye iki adet yapılacak saat kulelerinin fiyatlarının tanesini 745 bin TL olduğunu ifade etmişti.

banner846
Yerel Haber 11.08.2015, 15:04
13293
745 BİN TL’LİK KULE
banner844
Şaguç Köprüsü Mevkii Rıhtım Caddesi üzerinde yer alan Celalettin Özdal Parkı yenileme çalışmaları kapsamında Rıhtım Kavşağı'nda yapımına başlanan saat kulesi tamamlandı.
10 metre yüksekliğindeki gri ve siyah granit taşlardan oluşan, pirinç çerçeve kaplı saat kulesi ile Düzce'nin en işlek noktalarından biri olan Rıhtım Caddesi Kavşağı yeniden dizayn edildi. MHP’li Belediye Meclis üyeleri kamuoyunda tartışma yaratan saat kulesinin maliyetinin 745 bin TL olduğunu meclis toplantısında belirterek kuleye ayrılan bütçeye tepki göstermişti.
Rıhtım Caddesi Kavşağı’na yapılan saat kulesinin bir benzeri de eski Düzce Lisesinin bulunduğu alanda yapımı süren parka yapılıyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (107)
Mühendis 6 yıl önce
Fiyatta sallama var arkadaşlar..Ortalığı bulamak için yapıyorlar. Ancak belediyeden bir yetkili söz konusu ihale bedelini somut bir şekilde ve detaylı olarak kamuoyuna anlatmalı.
metin 6 yıl önce
Sayın Keleş aslında Bütün Düzce''ye mesaj veriyor mesajda saat kulesi anlayan anlar
Yahu biraz estetik 6 yıl önce
Yahu arkadaş mademki bu büyük kazığı sokarak bu çirkin mermer ucubeyi oraya diktin. Bunu şekline şemaline kim karar verdi. Kazığı Düzceye soktunuz bari biraz estetik biraz şık olsaydı. Sizler hiç araştırmaz, okumaz yada danışmazmısınız.
Mükemmel 6 yıl önce
Düzceye atılmış mükemmel, büyüleyici bir kazık.
Her gördüğümde Düzce''nin nasıl soyulduğunu hatırlatıyor.
Bunu da başbakanlık etik kuruluna göndermeli ve inceletmeli. Daha büyüklerini, daha farklı kazık projeleri bekliyoruz.
M&T 6 yıl önce
Olur mu arkadaşlar 4 parca saat 4 parca kare mermer 4 parcada uzun mermer 4 de benden olsun 16 parca urun 745 bın az bıle bırım malıyetı 46 bın küsür yanı hıc bısıı aaaaaaa:)
vatandas 6 yıl önce
ben ordan arabayla gecerken dıkkat edecem kaza olsa bı carpsan bu kuleye yandın trafık soıgortası karsılamaz omur boyu calısmak gerekır bunun ıcın
cemal 6 yıl önce
ya arkadaş siz insanları hakkeden salak zannediyorsunuz herhalde işlemiş olduğunuz demirin kg. söylesenıze bı nasıl bır iş verıyorsunuz yazık mılletın paralarına yazık hakkını veremezsınız
kamil 6 yıl önce
Bedevaki nolcak koskoca saat millet vekili kol saatine verdibe o parayi gerci o hediyeydi ama neyse
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı