banner851

banner614

84 KÖY ULAŞIMA AÇILDI

Düzce Valiliği yoğun kar yağışı nedeniyle kapalı olan 87 köy yolundan 84’ünün yapılan çalışmalar sonucu tekrar ulaşıma açıldığını bildirdi.

banner619
Yerel Haber 14.12.2016, 09:51 14.12.2016, 16:04
5266
84 KÖY ULAŞIMA AÇILDI

Yurdun büyük bir bölümünü etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte Düzce'de ulaşıma kapanan 87 köy yolundan 84’ü yapılan çalışmaların ardından tekrar ulaşıma açıldı.

Düzce Valiliği yoğun kar yağışı nedeniyle sabah saat 09.00 itibariyle il genelinde toplam 87 köy yolunun ulaşıma kapandığını duyurmuştu. Gün içerisinde Özel İdare, Karayolları ve diğer birimlerin çalışmasıyla kapalı köy yollarından 84’üne ulaşım sağlandı. Ulaşımın sağlanamadığı 3 köy ise Merkez ilçede Uğur ve Çınardüzü köyleri ile Gölyaka’da Saçmalıpınar oldu.

Öte yandan Düzce Valisi Zülkif Dağlı kış mevsimi trafik tedbirleri ve trafik güvenliği toplantısında konuyla ilgili şunları söyledi: “Yollarımız çok kapalı kalmıyor. Çünkü sabah kapalı kalan köy yollarımız ile öğle vakti kapalı kalan köy yollarımıza baktığımızda neredeyse yarı yarıya düştüğünü, Özel İdare, Karayolları ve diğer birimler el ele vererek kısa zamanda hallettiklerini gördük. Bu kışı böyle geçiririz diye temenni ediyoruz”
 

Yorumlar (12)
5 yıl önce
Tatil olsun cuma günü
Tatil 5 yıl önce
Kar yagiyor tatil istiyoruz lutfen
Guldere koyu 5 yıl önce
Koyumuz neredeyse tamamen ulasima kapali.....tatil istiyoruz
Vatandaş81 5 yıl önce
Benim bildiğim kadarıyla düzcenin 247 köyü var sadece 84 köyün mü yolları kapanmış diğer köylere kar yağmamış sanırım.. Muharrem Tozan gitti gelen genel sekreter herşeyi düzgün yapmış gibi gösterirsiniz...
Kamil 5 yıl önce
Duzcenin 279 koyu var dostum hepsi dağ koyu hepsine ayni kar yağmıyor coğrafya hocan kimdi?
ahmet türkoğlu 5 yıl önce
vali bey işi bilen genel sekreteri görevden aldıya bekleyin köylere hizmet gidicek diye artık
Murat 5 yıl önce
Allahtan kar yağışı durdu yoksa mahallelerde kapanacaktı,düzce belediyesine karşı işimiz artık Allaha kaldı
töalli 5 yıl önce
tatil istiyoruz 35
izleyici 5 yıl önce
Köy yolları kapalı ama radarlar açık. Hizmet bu işte. Durmak yok koparmaya devam. Herhalde bir anket yapılsa 81 vilayetin en kotü belediyeciliğinde oscar alırsınız hemde arkanızda kocaman ampul yanmasına rağmen yazık ya yazık çok yazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın