banner851

banner614

ACAR VE BOZKURT AİLELERİNİN EN MUTLU GÜNÜ…

İŞKUR Düzce İl Müdürü Ferhat Acar ve Çiğdem Acar çiftinin kızları Almina ile Yakup Bozkurt, düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğün törenine bürokrasi, iş ve siyaset camiasından bir çok tanınmış isim katıldı.

banner619
Yerel Haber 10.07.2021, 18:00 11.07.2021, 14:40
3798

İŞKUR Düzce İl Müdürü Ferhat Acar ve Çiğdem Acar çiftinin en mutlu günü… Ferhat ve Çiğdem Acar’ın kızları Almina ile Nizamettin ve Fatmagül Bozkurt’un oğulları Yakup, Düzce Acaroğlu Garden Restaurant’da gerçekleştirilen görkemli tören ile hayatlarını birleştirdiler.

Düzenlenen düğün törenine, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigâr Demircan Çakar, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, bürokratlar ile iş dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.

Yaşadığı mutluluğu Öncü Haber mikrofonu ile paylaşan İŞKUR Düzce İl Müdürü Ferhat Acar, aile kurmanın önemine vurgu yaparak, “Çok değişik bir duygu içerisindeyim. Bir yandan mutlusunuz ama diğer yandan kızınızı evlendiriyorsunuz, sizden ayrılacak onun üzüntüsü içindesiniz. Ama bir aile kurmak bir vatan kurmaktır. Biliyorsunuz aile toplumun en küçük bireyidir. Aile temelleri sağlam olduğunda ülke sağlam olur. İnşallah kızımızın düğünü de hayırlı olur, iyi bir aile birliği olur. Vatana millete hayırlı evlatları olur inşallah. Mutluyuz, çok şükür misafirlerimiz de bizi yalnız bırakmadı. Yasaklar kalktı o yüzden rahat bir düğün yapıyoruz. Gelenimiz, gidenimiz oldu sevenimiz çokmuş, Allah razı olsun.” diye konuştu.

Öncü Medya Ailesi olarak, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

banner844
Yorumlar (1)
Fukara 3 ay önce
Fakir gariban olsa tek cümle bile metin yazmazsınız. Zengin olunca nasıl da resimler haberler havada uçuşuyor. Editör daha çok zengin evlenecek haber olcak merak etme.