banner851

banner955

“AÇIK KAMPÜS” 28 MART’TA BAŞLIYOR

Düzce Üniversitesi, bu kez “Açık Kampüs” uygulamasıyla Düzce halkını ağırlamaya hazırlanıyor. İlki 28 Mart’ta yapılacak uygulama, her ayın son çarşamba günü gerçekleştirilecek

Yerel Haber 22.03.2018, 12:43 22.03.2018, 18:34
651
banner1032

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından akademik ve idari personele yönelik başlatılan ‘Açık Kapı’ uygulamasından sonra Düzce Üniversitesi şimdi de Düzce halkı için “Açık Kampüs” uygulamasını hayata geçiriyor.

Üniversite-şehir bütünleşmesini sağlamak ve halkın Düzce Üniversitesi’ni daha iyi tanımasını sağlamak amacıyla her ayın son çarşamba günü gerçekleştirilecek “Açık Kampüs” uygulamasının ilki, 28 Mart 2018 tarihinde başlıyor.

Program kapsamında, saat 09.00 ve saat 13.00’da iki grup şeklinde Anıtpark Meydanı’ndan Düzce Üniversitesi’ne ait araçlarla Konuralp Kampüsü’ne gelecek olan vatandaşlar, Düzce Üniversitesi’ni ziyaret etme imkanı elde edecek.

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Düzce Üniversitesi olarak şehir-üniversite bütünleşmesine ve güç birliği oluşmasına katkı sağlayacak Açık Kampüs etkinliğimize tüm Düzcelileri davet ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
Öğrencinin kopya 5 yıl önce
ile geçtiği çalışmadan kopya ile yüksek bir ortalama sağlayan 'değer yaratan' üniversite.Benim yeğende yüksek ortalama ile mezun oluyor bu sene.Velet 4 sene yattı resmen ama iş hayatında çıkar o beleş notların karşılığı.
son eleştiri bükücü 5 yıl önce
bir şey yapılıyor denenme çalışılıyor yine eleştirilmiş.Klavye başından sitem etmek yerine bu proje nasıl geliştirilebilir,sürdürülebilir bunlara kafa yoralım.İyi alıştınız herkese sallamaya
Şimdiye kadar kapalı mıyd 5 yıl önce
Halka açık olmak için tarih ve yer mi gerekir.Düzceden, halktan ne kadar uzak olduğunuzu kendiniz ikrar etmişssiniz..
Arda can 5 yıl önce
Gülelim ağlanacak halimize... yurt dışında bir çok üniversite her zaman halka açıktır. İsteyen herkes gider üniversitenin tüm imkanlarından yararlanır. Kantin kütüphane bahçesi vs vs...
16
açık