banner851

banner614

ACILARINI PAYLAŞACAK

Manisa’nın Soma İlçesinde yaşanan maden faciasından ötürü Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 16 Mayıs 2014 Cuma günü faciada yakınlarını kaybeden vatandaşların acısını paylaşmak üzere Soma’ya doğru yola çıkarken, aynı akşam Cedidiye Camii’nde de Soma faciasında kaybettiklerimiz için Mevlit düzenlenecek.

banner619
Yerel Haber 15.05.2014, 17:40
129
ACILARINI PAYLAŞACAK

Türkiye, tarihindeki en büyük maden faciasını yaşıyor. Genci yaşlısı, işçisi bürokratı Manisa’nın Soma ilçesindeki acı olay için yas tutuyor. Soma’daki maden ocağında meydana gelen patlama sebebiyle Türkiye genelinde üç günlük milli yas ilan edilirken bütün ülke Soma’dan gelecek umut dolu bir habere kitlendi.

Ülke genelinde dualar Soma’da yaşam mücadelesi veren maden işçileri ve yakınları için ediliyor. Düzce Belediyesi de bu acı olaya dualarıyla destek vermek üzere harekete geçti. 16 Mayıs 2014 Cuma günü (yarın) akşam namazından sonra Cedidiye Camii’nde düzenlenecek mevlit töreninde Mevlid-i Şerifler Soma’daki vatandaşlarımız için okutulacak.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de Soma’daki vatandaşlarımızın acısını paylaşmak üzere yine aynı gün Manisa’ya doğru yola çıkacak.

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)