banner851

banner614

AÇILIŞ TARİHİ YAKLAŞTI

banner619

Başkan Yardımcıları Şemsettin Yenersoy, Özgür Sağlam ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Pazaryeri'nde incelemelerde bulunan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, "Pazarcı esnafımızla sürekli istişare halindeyiz. Ortak bir karar alıp burayı hemşehrilerimizin hizmetine en kısa sürede açmak istiyoruz." dedi.

banner846
Yerel Haber 08.11.2017, 12:05 08.11.2017, 15:45
2629
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, saha gezilerine proje incelemeleri ile devam ediyor.

Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Kapalı Pazaryeri’nde incelemelerde bulunan Başkan Ay, Başkan Yardımcıları Şemsettin Yenersoy ve Özgür Sağlam’dan inşaatın durumu hakkında bilgi aldı. İlgili birim müdürlerinin de eşlik ettiği inceleme gezisi sırasında açıklama yapan Başkan Ay, inşaatın tamamen bittiğine dikkat çekerek, “Şehir merkezinin muhtelif noktaları için planladığımız pazaryeri projelerimizden biri burasıydı. Hamdolsun inşaat çalışmalarını tamamen bitirdik. Yapının otopark alanı ve çevre sokaklarını da düzenleyerek asfaltlama çalışmasını da tamamladık. Sırada buranın en verimli şekilde yerleştirilmesi ve faaliyete geçirilmesi var. Pazarcı esnafımızla sürekli istişare halindeyiz. Ortak bir karar alıp burayı hemşehrilerimizin hizmetine en kısa sürede açmak istiyoruz.” dedi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (6)
Yavuz0881 4 yıl önce
Helal olsun 20 sene sonra bi kıpırdanma o tramvayda şaheser boyle hizmet bunlar olsa gerek
aziziye 4 yıl önce
aziziyedeki pazar yeri suriye pazaryerlerini andırıyor...
Duzceli 4 yıl önce
Mehmet kelesin yaptığı ancak acamadigi bir eseri daha açılışa davet edilsin adamın halkını yemeyin
Bir yolcu 4 yıl önce
Kel olur sırma saçlı olur kör olur badem gözlü olur.buda ülkemin bir gerçeği. Yahu bu insanın hicmi iyi tarafı olmadı yuh be yalan ve iftira en büyük günah müslümanlar lütfen dikkat. Ha bu arada yeminle söylüyorum oy falanda kullnmdm.
Duzceli 4 yıl önce
Keleş ne yaptı diyenlere gelsin gidin görün saheseri
Güzel kardeşim 4 yıl önce
Bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir. Belediyenin borcu ne idi ne oldu? Lüzumsuz harcamaları, akraba kayırmaları,bankomat maaşlarını duymadın mı?