banner851

banner955

AÇILIŞTA BAŞKANA İSTEKLERİNİ İLETTİLER

Gaziantep Caddesi’nde bir işletmenin açılışı gerçekleştirilirken işletme sahibi, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a isteğini dile getirdi. İşletme sahibi Hasan Arslan, başkana ışıklandırma talebini iletti.

Yerel Haber 20.07.2018, 17:35 21.07.2018, 09:49
2731

Düzce’ye bir işletme daha kazandırıldı. Gaziantep Caddesi’nde açılışı yapılan yeni işletme için törene AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ve parti üyeleri katıldı.“Bu çalışmanın seçimlere kadar yapılmasını sizden rica ediyoruz”
Açılış sırasında ilginç anlar da yaşandı. İşletme sahibi Hasan Arslan, Belediye Başkanı Dursun Ay’a ışıklandırma istediğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul Caddesi trafiğe kapatıldıktan sonra buradaki işletmelerin satışları yüzde 40 civarında düştü ama mutlu muyuz evet mutluyuz. Sizden isteğimiz Gaziantep Caddesi’nde, İstanbul Caddesi’ndeki gibi ışıklandırma olursa kaybımız biraz daha azalır. İnsanlar buraya da ışıklandırma yapılmış der, girer ve bizim de satışlarımız artmış olur. Bu çalışmanın seçimlere kadar yapılmasını sizden rica ediyoruz”

Başkan Ay da işletmeci Hasan Arslan’a seçime kadar yapma sözü verirken sözün ardından açılış programına katılanlar tarafından bu haber, sevinçle karşılandı ve alkışlandı.   

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (17)
81 4 yıl önce
Düzceli rumuzluya katılıyorum. O gün Gaziler derneğini ziyaret edeceğinize açılışlarda geziyorsunuz bravo
serkan 4 yıl önce
sayın başkan ilk önce kendi belediye sokagını aydınlatsın..akşam üstü karanlıktan insanlar yürümüyor bile korkudan..esnaf olarak dilekce bile verdik bir aydınlatma calısması yaptıramadı..neymiş sedaş mış o bakıyormuş talimat vericen yapılac
Cafer 4 yıl önce
Abi sen Hangi vizyona talipsin ışıklandırmadan medet uman Esnafmı olur Günde 3000 Bin Tl ciro yapacağına 1500 Tl ciro yap afişini as 2 kaşık yemege içmeye 30 Tl alacağına 15 Tl al sen yine kazanırsın ama ışıktan medet umarsan hüsrana uğrarsın
Düzceli 4 yıl önce
Düzcemizin sorunlarını çözmekle görevli arkadaşlar artık market ve manav açmaktan vaz geçip kavşak açılışı yapsınlar.olimpiyat.as taksi.hal kavşağı.nerde Tck karayolları
Drone 4 yıl önce
Hasan isiklandirmayi napcan,sen ampulle yeterince aydinlanmadin mi????
Can 4 yıl önce
Kesinlikle İstanbul caddesi trafiğe açılmalı
Helal olsun adama 4 yıl önce
Bu işyeri aynı kişi tarafından yanlış bilmiyorsam 4.kez açılıyor Hayırlı olsun ne diyelim inşaAllah son olsun
simitçi 4 yıl önce
simitçi açılışındaki şaşaya bakın hele
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız