banner851

banner614

ACIYI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUZ

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Düzce’nin acılar konusunda en deneyimli ve duyarlı bir il olduğunu hatırlatarak “Soma’da Maden faciasında hayatını kaybedenleri rahmet anıyor, geride kalanlara da sabırlar diliyoruz” dedi.

banner619
Yerel Haber 15.05.2014, 16:30
128
ACIYI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUZ

Düzce Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun ülke genelinde aldığı “Saat:11.00’de 1 dakikalık saygı duruşu” kararı doğrultusunda Anıtpark’ta yarıya indirilen Bayraklar huzurunda saygı duruşunda bulundu.


Düzce Gazeteciler Cemiyeti Üyeleri bir grup gazetecinin katıldığı saygı duruşunda kısa bir konuşma yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Düzce’nin deprem gibi acıların ve kederlerin yaşandığı illerin başında yer aldığının altını çizdi ve Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciasında hayatını kaybedenleri rahmetle andıklarını belirterek “Biz bu acıları çok iyi biliriz. Acınız acımızdır, sizler kadar acıyı yaşamasak da acınızı yürekten paylaşıyoruz. Faciada hayatını kaybedenleri rahmetle anıyor, yakınlarına sabırlar diliyoruz.Tüm Ulusumuzun başı sağolsun” dedi.

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)