banner851

banner614

ADD’DEN ÖNCÜ TV’YE ZİYARET

banner619

Geçen ay 12. Olağan Genel Kurulu’nu yaparak güven tazeleyen Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Öncü Medya Grubu’nu ziyaret etti.

banner846
Yerel Haber 21.04.2017, 16:07 22.04.2017, 12:42
1181
banner844

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Öncü Medya Grubu’nu ziyaret etti.

Düzce’de kökleri 1996 yılında atılan ve 12. Olağan Genel Kurulu’nu geçen ay gerçekleştiren Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi’nin Başkanı Atay Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Öncü TV’ye gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretinde Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı, Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mukadder Deveci ile görüştü.

Çalışanlarla tek tek selamlaşan Yılmaz, Öncü TV’ye yayın hayatında başarılar diledi. Geçen ay yapılan genel kurulla güven tazeleyerek yola devam eden Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Tonyalı ve Deveci ile sohbet ortamında görüşerek dernek çalışmaları ve hedeflerini aktardı.

“Atatürk ilkeleri, toplumsal sorunların çözümlenmesinde ışık tutuyor”
Atatürk devrim ve ilkelerinin, toplumsal sorunların çözümlenmesinde ışık tutucu niteliğe ve yaratıcı güce sahip olduğuna inananlar olarak “Atatürkçü Düşünce Derneği” çatısı altında çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden ADD Düzce Şubesi Başkanı Atay Yılmaz, “O’nun devrim ve ilkelerinin gelecekte de egemen olmasına katkıda bulunuyoruz. Atatürk ve Atatürkçü Düşünce Türkiye’nin demokratik geleceğinin, günümüz dünyasının da barış umudunun güvencesidir." dedi.
Sohbetin sonunda Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Atay ve yönetimine teşekkür etti.

Yorumlar (4)
adamın teki 4 yıl önce
Can Dündar'ı Atatürkçüyüm diyen kişiler, bu kişinin belgesellerinde Atatürk'ü karga kovalarken lansettiği için sevmezler. Şimdi ortak düşmanları RTE olduğu için sever gibi yapar bu Atatürkçüler.
Ataturk u kirletmeyin 4 yıl önce
Ataturk'u o buyuk insani, buyuk lideri, vatan hainlerinin ihanetlerine alet etmesi, cok vahim bir durum.
Ümit Ergün 4 yıl önce
Chp'ye de gitsinler. Onlara da Atatürkçü düşünceyi öğretsinler.
Vatansever 4 yıl önce
Merhum Mustafa Kemal yaşasa sizi varya ne yapardı bilmem..bir tane Atatürkün izinden gittiğiniz konu gösterin..herfirsatta avrupa ya koşmak. PKK ile birlikte hareket etmek Atatürkçülükmü oluyor..şimdi can Dündar Atatürkçümü