banner851

banner614

Adıgüzel, “Gençleri eğitmek istiyoruz.”

Türk Hava Kurumu Anıt Park'ta Düzceliler ile buluştu. Düzce semalarında, Türk Bayrağı asılı yamaç paraşütü ile uçuş yapan Türk Hava Kurumu ekipleri vatandaşların büyük ilgisini çekti.

banner619
Yerel Haber 19.08.2009, 15:13
199
Adıgüzel, “Gençleri eğitmek istiyoruz.”

Türk Hava Kurumu yetkilileri vatandaşlara bilgiler verirken vatandaşların gözleri gökyüzündeki yamaç paraşütündeydi.

Anıt parkta bulunan Türk Hava Kurumuna ait araçta yetkililer, vatandaşlara, “Çocuklarınızı Türk Hava Kurumuna gönderin havacılık eğitimi verelim. Çocuklarnız havacılıkta istediği yerlerle ulaşsın. Yemek, kurs, konaklama gibi mafraflar Türk Hava Kurumuna aittir.” şeklinde seslendi. Yetkililer anıt park meydanına gelen gençlere Türk Hava Kurumu hakkında sorular sorarken doğru cevap verenlere çeşitli hediyeler dağıttı.
Türk Hava Kurumu Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü M. Bahattin Adıgüzel, Düzce'ye Türk Hava Kurumu Düzce Şubesi'nin yeni yönetimine tebrik etmek için geldiklerini ve bu sayede vatandaşlara da bilgi vermek için fırsat bulduklarını ifade etti. Türk Hava Kurumu olarak bir eğitim kurumu olduklarını vurgulayan Adıgüzel, 1925 yılından bu yana havacılık adına güzel işler yaptıklarını ve bu faaliyetlere devam edeceklerini belirtti. Adıgüzel, okul sezonunun açılmasıyla birlikte bilgi verme amaçlı Düzce'ye tekrar geleceklerini ve gençlere eğitim vereceklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)