banner851

banner614

AFAD'DA TRAFİK IŞIĞI KARMAŞASI

Sık yaşanan kazaların adresi olan Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan AFAD Kavşağı’na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gelmeden önce takılan trafik ışıkları vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken birkaç gün önce kapatılması dikkat çekti.

banner619
Yerel Haber 06.01.2018, 16:26 06.01.2018, 17:41
1671

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Olağan il Kongresi’ne katılmak üzere geçtiğimiz 31 Aralık tarihinde Düzce’ye gelmişti. Sık yaşanan kazalarla gündeme gelen kongrenin olduğu kapalı spor salonunun bulunduğu Kuzey Çevre Yolu üzerindeki AFAD Kavşağı ise Erdoğan gelmeden sadece 2 gün önce takılan yeni trafik lambaları ile ışıklandırılmıştı.

Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geldiği tarihten sadece birkaç gün sonra takılan ışıklar yeniden kapatılarak AFAD Kavşağı yeniden kaderine terk edildi.

Yıllardır sürücülerin hayatını tehlikeye sokan kavşakta Erdoğan geldiğinde alınan önlem bir nebze olsun rahat bir nefes aldırırken yalnızca birkaç gün sonra kapatılması vatandaş cephesinden konuyu sorgulamaya açtı.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (23)
zfk 4 yıl önce
Öyle demeyin arkadaşlar kapattıkları iyi olmuş boşuna elektrik parası gelmesin hepimizin cebinden çıkar sonra :)))
Düzceli 4 yıl önce
15 yıldır yoktu şimdide olmasa olur.Bir işi gereken yere yapmak için devlet büyüklerinin ilimize gelmesimi gerek.Bürokratlar koltuklarınızdan kalkın bir bakının sorumlu olduğunuz yerlerede ihtiyaç olan eksikleri yapın.
Saçmalıktı zaten 4 yıl önce
O ışık takıldığından beri güzergah değiştirdim artık kalıcıya gidişte afadın kavşağını kullanmıyorum. Böyle saçma sapan şeyleri yapanları bi türlü anlayamıyorum. Hele bi tane direğin köküne dökülen beton var asfalttan yukarda birilerinin terazisi ayar istiyor yolun ortasına ya çukur ya çıkıntı yapıyorlar hizalama özürlüler.
Vatandaş 4 yıl önce
Korkudan yaptılar
Vatandaş 4 yıl önce
Bu kavşakta sürekli kaza oliyor. Işık yapıyorsunuz da neden açık değil. Düzcenin sorunlarini artik daha üst makamlara bildirmemiz gerekiyor.
Feti81 4 yıl önce
O kavşakta onlarca kaza oldu. Işıkları takıp çalıştır mamak. Garip ülkem. İnsanımıza verilen değer.
Duzce 4 yıl önce
Zaten oraya isik gereksizdi.fasilali yansin yeter.gumusova istikametindeki isiklarida fasilali yapsalar iyi olur.sayin valim.
Şahin [email protected] 4 yıl önce
Buradaki işgüzarlar kara yolları 4.bölge Müdürlüğü. Düzce halkı nı akılları sıra cezalandiriyorlar düzce nin sorunlarını düzceliden başka kimse bilmez saygılar herkese
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın