banner614

AĞAÇ DALLARI YOLLARDA

banner619

Dün akşam saatlerinde meydana gelen doğa olayları Düzce’de etkili oldu. Yağmurla birlikte oluşan rüzgar nedeniyle Kalıcı Konutlar 14. Bölgede ağaç dalları koparken şehrin bazı bölgelerinde yansıyan şimşek çarpması görüntüleri de yok artık dedirtti.

banner846
Yerel Haber 17.06.2018, 12:28 17.06.2018, 18:27
7373
banner844

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hava sıcaklıklarında artış gözlenirken dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle olumsuzluklar da yaşandı. Düzce’nin bir çok yerinde ağaçlar, yollar zarar görürken Kalıcı Konutlar 14. Bölge’de bulunan ağaçların dalları rüzgar nedeniyle kırılarak yollara düştü.

Bazı bölgelerde ise şimşek çarpmaları etkili oldu. oluşan manzaralar yok artık dedirtirken şimşekler, çoğu bölgede etkisini gösterdi. Kameralarımıza yansıyan bazı şimşek görüntüleri ise bu kadarı da olmaz dedirtti. Oluşan şimşekler, gökyüzünden yerlere kadar uzanırken enteresan görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü de yaptığı açıklamada yağışların Düzce’de ve ülke genelinde birkaç gün daha devam edeceği söylerken vatandaşlar etkili olacak yağışlara karşı uyarıldı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (0)
13°
kapalı