banner851

banner955

AĞLANACAK HALİMİZE GÜLÜYORUZ

Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı’nda bir elektrikli bisikletin üzerinde 3 kişinin tehlikeli seyir ettiğini gören muhabirimizin, neden böyle tehlikeli seyir ettiklerini sormaları üzerine arkadaki yolcu, “Hayatın başka bir anlamını yaşamak için” yanıtını verdi.

Yerel Haber 22.03.2018, 18:19 24.03.2018, 09:53
5282
banner1032

Hemen her gün kazaların yaşandığı Düzce’de şehir merkezinde bu kez elektrikli bisiklet üzerindeki 3 kişi ağızları açık bıraktı.
Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı üzerinden İstanbul Caddesi istikametine seyir halinde olan bir elektrikli bisikletin üzerinde seyir eden 3 kişi, tesadüfen aynı istikamette seyir halinde olan muhabirimizin kamerasına yansıdı.Muhabirimizin kendilerini videoya aldığını fark eden sürücü ve arkasındaki 2 yolcu gülümseyerek poz vermeye başladı. Daha sonra muhabirimizin, “Elektrikli bisiklete neden 3 kişi biniyorsunuz” sorusuna ise en arkadaki yolcu, “Hayatın başka bir anlamını yaşamak için” yanıtını verdi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (14)
cemo 5 yıl önce
başka anlamı derken.... tobe tobe....
Mhp li 5 yıl önce
Vatandaş ne yapsın direk kafaya vuruyo geçim sikintisi
DÜCCELİ 5 yıl önce
HER ZAMAN KARİZMASIN İBO İLKLERİN ADAMI?
eu 5 yıl önce
bibiiiiiii
ts 5 yıl önce
dolar 4 tl eru 5 tl benzin 6 ..ver mehteri esnaf bitti ciifftci son hatte geldi işci zaten yok fab hergün işci atıyor ..emekli evden cıkamıyor ...millet ne yapsın hergün intihar vakaları
Bozbey 5 yıl önce
Akaryakita 10gunde bi zam gelirse vatandaş ne yapsın çileden çıkar en güzel ulaşım aracı ama kask takmali önce güvenlik
Düzceli Vatandaş 5 yıl önce
Adamlar araç bulamamış
telefoncu 5 yıl önce
ondan sabah 6 da dükkanı açıyorsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
hafif yağmur