banner851

banner614

AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA

Düzce Belediyesi bayramlaşma töreni Belediye Binası önünde yapıldı.

banner619
Yerel Haber 08.08.2013, 18:06
133
AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA

BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Düzce Belediyesinin geleneksel bayramlaşma töreni Belediye binası önünde yapıldı. AK Parti teşkilatının tam kadro katıldığı bayramlaşma törenine belediye çalışanları ve halkta yoğun ilgi gösterdi. Belediye Başkanı Düzce halkının bayramını kutladı ve Ramazan Ayında da alt yapı çalışmalarına devam edildiğini söyledi.

 Bayram “ Mübarek Ramazan Ayı'nı geride bıraktık. Bu ay içinde belediyemiz tarafından hem alt yapı hem de sosyal alanda önemli faaliyetler gerçekleştirildi. Özverili çalışmalarından dolayı tüm belediye personeline teşekkür ediyorum” dedi.

AK PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti İl teşkilatı bayramın ilk günü bayramlaşma törenini gerçeleştirdi.

 AK Parti'nin bayramlaşma törenine milletvekilleri, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, muhtarlar, TSO Başkanı Fahri Çakır, Ticaret Odası Meclis Başkanı Ertan Taşlı ve birçok davetli katıldı.

Metin Kaşıkoğlu bayramlaşma törenine katılan herkesin bayramını kutlarken, birlik beraberlik ve kardeşlik söylemleri üzerinde durdu.

 Kaşıkoğlu “ Bize bu coşkuyu yaşatan, siyaseti değil kardeşliği esas alan, gönlü ülkeye hizmet sevdası ile dolu olan, AK Partiye gönül veren yönetiminde olan olmayan herkes, hepiniz hoşgeldiniz, bayramınız mübarek olsun” dedi.

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram ise bayramın bayram gibi kutlandığında anlam ifade ettiğini söyledi.

 Bayram “ Bayram bayram gibi kutlandığı zaman güzel oluyor, kalabalıklar ile coşku ile bu yüzden ben buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Bugün zamanınızı buraya gelip bize zaman ayırdınız. Her gününüzün bu bayram günü gibi geçmesini diliyorum” dedi.

Fahri Çakır ise bayramın ilk günü gibi anlamlı bir günde bir arada olmanın anlamlı ve güzel olduğunu söyleyerek herkesin bayramını kutladı.

 Daha sonra söz alan milletvekilleride bayramlaşma törenine katılan herkesin bayramını kutladıklarını ve böyle bir günde zaman ayırıp bayramlaşma törenine katıldıkları için katılan herkese teşekkürlerini ilettiler.

 

Haber: M. YILMAZ

Yorumlar (0)