banner851

banner955

AK PARTİ’DE YENİ DÖNEMİN İLK TOPLANTISI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediyesi Meclis üyeleri ile bir araya geldi. 2019 seçimlerine yönelik yapılan ilk toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da eşlik etti. Toplantıda konuşan Keskin, tamamen seçimlere odaklanıldığını kaydederek, seçim atmosferine girdiklerini söyledi.

Yerel Haber 09.02.2018, 09:55 09.02.2018, 16:31
1045

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 2019 hedeflerine hazırlanıyor. Düzce Belediye Başkanı Dursun ve belediye meclis üyeleri, AK Parti İl Binasında, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ile bir toplantı gerçekleştirdi. İl Başkanlığı seçimlerinin ardından yapılan ilk toplantıda 2019’da gerçekleştirilecek yerel ve genel seçim hazırlıklarının istişareleri yapıldı.Toplantıda konuşan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin yeni dönemin ilk toplantısı olduğunu belirterek şu ifadelerde bulundu:
“Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimizle 2019 yılına kadar güzel bir çalışma dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. Teşkilatlarımızla belediyelerimizin uyumunu daha da üst seviyelere çıkartmak için hem bizler hem belediyemiz gayret gösteriyor. Bunu biliyoruz. Yeni dönem hem Düzce’miz hem de ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Tamamen seçimlere odaklanmış durumdayız. Martta belediye seçimlerimiz, Kasımda Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerimiz var. Onun için teşkilatlarımız için önemli, bir süreç bir nevi seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız. Biz teşkilatlar olarak elimizden geleni yapacağız. Bu anlamda da belediye meclis üyelerimiz ve Başkanımızla birlikte istişare ederek önümüzdeki süreci değerlendirmek istedik.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (19)
YIĞILCALI 5 yıl önce
BİZİ GENE KAPILARDA BEKLETCENİZMİ.
toprak 5 yıl önce
Cumhurbaşkanımız olmasa akp çoktan biterde işte.
Yeter 5 yıl önce
Oy yok bu kadroya yeter artik haketmeyenler heryere girdi torpilliler yazik
Cevabı sandıkta 5 yıl önce
Seçim çalışmalarını hızlandırın kendi sonunuza hızla yaklaşın.zararı malesef size değil davaya olacak.menfaatleriniz için herşeyi yıkın sandıkta görüşelim elmi yaman beymi
Güzel Düzcem 5 yıl önce
Memleketimizin düştüğü duruma bak kimlere kaldı bu işler kadrolar değişmeli parti yenilenmeli
Hakan-81 5 yıl önce
Çevre illere bakıyorum epey gelişmiş düzce küçük köy
nsm 5 yıl önce
zaten sizin göreviniz yanlizca secim kazanmak ve iktidarda kalmak. millet hic umurunuzda olmadi ki. millet size göre oy teknesi. onlarin oyunu albilmek icin agizlarina secim öncesi devlet imkanlari ile azacik bal cal ve kap oylari. millet maalesef bu kivama geldi sayenizde.
şaka gibisiniz 5 yıl önce
yazık cok yazık koskoca ak parti kimlere kalmış..boş yere demiyor bu yolda tek başınayım diye reis..15 yıllık dönemde düzceye ne verdiniz ne kattınız artık değişim zamanı akıllı bir aday çıksın alsın başkanlığı görücem sizi nerdesiniz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık