banner851

banner614

AKÇAKOCA NEFES ALDIRACAK

banner619

Akçakoca Ticaret Odası Başkanı Mustafa Vural, Düzce ve komşu illerde büyük sanayileşme olduğunu söyleyerek, sanayi kentlerine nefes alacakları bir yer gerektiğini, bunu da Akçakoca’nın sağlayabileceğini vurguladı. Vural, iki metropol arasında olan Akçakoca’nın bu avantajı iyi kullanması halinde geleceğin turizm kenti olacağını belirtti.

banner846
Yerel Haber 03.05.2012, 11:01
273
AKÇAKOCA  NEFES ALDIRACAK
banner844

Başkanın uygulamalarını destekliyorum

Akçakoca’nın turizm konusunda büyük yol kat ettiğini söyleyen TSO Başkanı Mustafa Vural, Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın ilçede yaptığı bazı uygulamaları desteklediğini ifade ederek, bu çalışmaların Akçakoca’nın geleceği için hayırlı olacağına inandığını belirtti.

Vural, “ Belediye imkanları dahilinde Akçakoca yaza hazırlanmaya çalışıyor. Bunun için alınan kararlar ve uygulamalar bazı esnafı rahatsız etti. Dükkanların önüne mal koymayı yasakladığı gibi, taksici esnafını düzene sokmak için aldığı tedbirlere de karşı çıkanlar oldu. Ben başkanın bu girişimlerinin Akçakoca’nın geleceği için hayırlı olacağına inanıyorum. Çünkü Akçakoca’nın turizm kenti olması yönünde çalışmalarımız var. Akçakoca’nın iki metropol arasında olması nedeniyle turizmin gelişeceğine inanıyor, buna göre de hazırlık yapıyoruz. En büyük avantajı metropollere yakınlığı. Fevkalade doğa, coğrafi yapı ve iklim koşullarına sahip. Özellikle yaz sezonunda 60 günden çok iyi şekilde yararlanıyoruz. Akçakoca kıyı şeridinin düzenli olması gerekiyor. 

Yorumlar (0)