banner851

banner955

AKÇAKOCA PTT ŞUBESİ YENİLENİYOR

Akçakoca Belediyesince hazırlanan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na (MARKA) sunulan tarihi ticaret merkezi sokak sağlıklaştırma projesinde çalışmalar devam ediyor.

Yerel Haber 25.01.2019, 14:58 25.01.2019, 17:33
544

32 proje arasından birinci seçilerek kabul edilen proje kapsamında Akçakoca PTT şubesi yenilerek, mimariye uygun olarak estetik görünüme kavuşturuluyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yaptığı açıklamada, Tarihi Ticaret Merkezi projesi kapsamında en ince ayrıntılarına dek yenilenerek, güzelleştiğini söyledi.

Başkan Yemenici, projenin aslına uygun olarak devam ettiğini belirterek, şöyle konuştu:

“Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na sunulan proje, aday 32 proje arasından birinci seçilerek kabul edildi. Kabul edilen bu önemli projenin yürütülmekte olan çalışmaları son hızla devam etmekte olup, orta çarşı en kısa zamanda aslına uygun bir biçimde, tam manasıyla cazibe merkezine dönüşecek. Akçakoca PTT binası da yöresel mimariye uygun malzemeler kullanılarak, aslına uygun bir biçimde yenilenen yeni görünümüyle vatandaşlara estetik görünümüyle hizmet verecektir.” (AA)


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (1)
Tuhaf 4 yıl önce
Artık ptt vb kurumlara gitmeye gerek yok ki boşuna masraf, internet hesabı açın oradan tüm işlemleri kendi evinizden yapın. Bir on yıl sonra Avrupa bu banka bina vb kurumları kaldıracak herşey internetten yapılacak. Bizde öyle yapalım.
29
açık