banner851

banner955

AKÇAKOCA'YA ÖNEMLİ YATIRIM

Bir dizi inceleme ve ziyaret için Düzce'nin Akçakoca ilçesine gelen Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, kuruma ait kentteki tesislerin 'Bölgesel Eğitim Merkezi'ne dönüştürüleceğini açıkladı.

Yerel Haber 24.01.2019, 10:50 25.01.2019, 12:17
1661

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Akçakoca'ya çıkartma... 

 
Kurum olarak yeni dönemdeki hedef ve projeleri doğrultusunda sahada yerinde incelemelere başlayan Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun'un son durağı Akçakoca oldu.
 
Kente gelen Meteoroloji Genel Müdürü Coşkun, Osmaniye Mahallesi'nde bulunan Akçakoca Meteoroloji Tesisleri'nde incelemeler yaptı.
 

Beraberindeki Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte Akçakoca Tesisleri'ni gezen Genel Müdür Coşkun, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 
Bölgeye kazandırılmak istenen eğitim binası ile ilgili kente geldiklerini aktaran Coşkun, “Akçakoca tesislerimizde incelemelerde bulunduk. Bu güzel mekanı, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen ve yüzlerce uzmana eğitim veren WMO (Dünya Meteoroloji Örgütü) Bölgesel Eğitim Merkezi’mizin bir birimi haline dönüştürmeyi hedefliyoruz.” dedi.
 
Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (2)
Vatandaş 4 yıl önce
Seçim zamanı sallaması olmasın,
He 4 yıl önce
Her zamanki gibi sözde kalmasın yapılmayacaksa söz vermeyın biz aliştık cocuklar alişmasın
30
kapalı