banner614

AKÇAKOCA’DA DENİZ SEZONU ERKEN AÇILDI

banner619

Akçakoca’da deniz sezonu erken açıldı… Hava sıcaklarının mevsim normallerinin altında seyrettiği ve zaman zaman sağanak yağışların yaşandığı Akçakoca’da bazı vatandaşlar denize girdi.

banner846
Yerel Haber 20.05.2018, 16:22 21.05.2018, 14:00
1815
banner844

Yaz turizminin incisi Akçakoca’da sezon bu yıl erken açıldı. Havaların yağışlı gitmesine rağmen ilçedekiler denizin tadını şimdiden çıkarmaya başladı. Mevsim normallerinin altında seyir eden hava sıcaklıklarına aldırmayan vatandaşlar soluğu Karadeniz’in hırçın sularında aldı.

Yaz sezonuna henüz girilmeyen ancak deniz sezonunu erkenden açan vatandaşlar denize girerek serin suyun keyfini çıkardı.

“Soğuk, dalgalı ve akıntı var”
Bursa’dan Düzce Üniversite’ne öğrenci olarak gelen Tayfun Çakmak denize girmek isteyen vatandaşlara şu uyarılarda bulundu:

“Bu mevsimde su soğuk biraz da dalgalı. Ben normalde Marmara Denizi’nde yüzüyorum. Batı Karadeniz olduğu için biraz dalgalı. Hafiften de bir akıntı var. Buraya gelecek kişile dikkat etsinler akıntı var. Deniz birden derinleşiyor. Set var çünkü. Birden 1 buçuk 2 metreyi bulabiliyor. Yüzde bilmeyenler açılmasınlar.”

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (2)
m 3 yıl önce
Allah kabul etsin )
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Boğulmanın önüne geçmek için orada eğitim verilmeli. Halihazırda can yelekleri ve ipler olmalı. Bu kadar basit.
25°
açık