banner851

banner614

Akçakoca'da renkli gece hayatı !

Akçakoca CHP’li Belediye Başkanı Fikret Albayrak ile kısa sürede kabuğunu kırdı. Tatil Beldesi Akçakoca düne kadar ölü şehir görünümünü andırırken bugün ise tatilcilerin gözde mekanı olmaya başladı.

banner619
Yerel Haber 19.07.2009, 14:33
890
Akçakoca'da renkli gece hayatı !

Batı Karadeniz'in gözde turizm merkezi olan Akçakoca ilçesi renkli gece hayatı ile de ön plana çıkmaya başladı.
13. ''Uluslararası Parlayan Kent Akçakoca Kültür Sanat Festivali''ne hazırlanan Akçakoca, CHP’li Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın gayretleri ile kısa sürede kabuğunu kırmayı başardı. Tatil Beldesi Akçakoca düne kadar ölü şehir görünümünü andırırken bugün ise tatilcilerin gözde mekanı olmaya başladı.
Hızla yıldızı parlayan Akçakoca bir birbirinden renkli eğlence mekanları ve gece hayatı ile de kısa sürede Batı Karadeniz'de turizm açısında cazibe merkezi haline gelmeye başladı.Bunun en güzel örneği ise dün gece yapılan muhteşem Beach parti oldu.
Akçakoca'da özel bir barda sahne alan Ünlü Dj Hüsüyenin Karadayı, yüzlerce kişinin katıldığı özel gecede, 2 saatlik performansı ile davetlilere özel bir gece yaşattı.
Akçakoca Çınar Plajı'nda yer alan mekanda sahne alan Karadayı, 2 saat süren Beach partide sahne performansı ile geceye katılanlara doyumsuz bir gece yaşattı. Özel gecede 20 kişilik özel güvenlik ekibi görev alırken, özel dans gösterileri ve kumsalda yanan dev ateş geceye renk kattı

banner844
Yorumlar (0)