banner851

banner955

AKÇAKOCALI ROMANLAR DERNEKLEŞİYOR

Akçakocalı Romanlar bir dernek çatısı altında birleşiyor. Düzce Romanlar Derneği tarafından Akçakoca’da gerçekleştirilen çalıştayda bir araya gelen Romanlar birlikte neler yapabileceklerini tartıştı.

Yerel Haber 13.01.2019, 10:51 13.01.2019, 16:58
596
banner1032
Akçakocalı Romanlar bir dernek çatısı altında birleşmek için ilk somut adımı attı. Düzce Romanlar Derneği tarafından Akçakoca’da çalıştay düzenlendi.


Akçakocalı Romanlar bir dernek çatısı altında birleşiyor. Düzce Roman Derneği tarafından Akçakoca’da gerçekleşen çalıştayda bir araya gelen Romanlar birlikte neler yapacaklarını tartıştı.

Belediye nikah salonunda gerçekleşen çalıştaya bölge illeri ve ilçelerinden Roman dernekleri temsilcilerinin yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile AK Parti ilçe yönetim kurulu da katıldı.


Çalıştayın açılış konuşması Düzce Romanlar Derneği Başkanı Sibel Gün Çabuk tarafından gerçekleştirildi. Ardından kürsüye çıkan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, her türlü desteği vereceğini ifade ederek, "Dernek kurulduğunda birinci üye olmayı çok isterim.” şeklinde konuşunca salonda alkış tufanı koptu.


AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır da Romanlarla ilgili olarak AK Parti hükümetleri eliyle sınırsız sayıda açılım, çalıştay ve benzeri programların yapıldığını söyledi. Milletvekili Çakır, ayrıca Roman Derneği kurulduğunda kendisinin seve seve ikinci üye olmayı istediğini söyledi.


Çalıştayın sonunda Akçakoca’da bir dernek kurma kararı alındı. Roman Çalıştayı, gündeme ilişkin konuşmaların ardından toplu hatıra fotoğraflarının çekimiyle sona erdi.


HABER: C. ÜSTÜNER 

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (6)
ABC 4 yıl önce
Ahhh gözünü sevdiğimin SEÇİMİ sen neler kadirsin. Senin ne erişilmez gücün varmış ki insanları renkten renge, şekilden şekile sokuyorsun...
BAHADIR 4 yıl önce
Akçakoca da roman derneği kurulacak! Yahu başka bir şey bulamadınız ı malzeme yapacak. Akçakoca da kaç roman aile var?
cemil 4 yıl önce
BIRAKIN BU İŞLERİ MİLLETE ŞİRİN GÖZÜKMEK İÇİN HERŞEYİ YAPIYORSUNUZ.BİRAZ MİLLET VE MİLLETİN VATANDAŞIN SORUNLARIYLA İLGİLENİN MİLLETE VATANTADAŞA SAHİP ÇIKMAK İÇİN NE YAPARIZ BUNUN İÇİN ÇABA GÖSTERİN
Sn. Vekile bak sen. 4 yıl önce
Düzceli, Akçakocalı fındık üreticilerini görmezden gel, Mecliste yapılan oylamada olumsuz karara el kaldır. Sonra da gel Akaçakoca'da sova devam et. Ne diyeyim? Sustum.
onur 4 yıl önce
bunların lideri rajovada oldu herşey oldu bunlarda herşey olabilirler.
wampir 4 yıl önce
Fahri beyi kalıcı yapın lütfen
14
açık