banner851

banner614

Albay Turhan Yazıcı görevde.

İl Jandarma Komutanı Albay Turhan Yazıcı, Düzce'deki yeni görevine yarın başlıyor. Yazıcı'nın bugün Düzce'ye gelerek yarın da göreve başlayacağı öğrenildi.

banner619
Yerel Haber 13.09.2009, 12:35
499
Albay Turhan Yazıcı görevde.

Düzce İl Jandarma Komutanı Sebahattin Toprak'ın Ankara'ya atanması sonucu yerine atanan Bitlis İl Jandarma Komutanı Albay Turhan Yazıcı yarın yeni görevine başlıyor.

Yazıcı'nın Bitlis'te iki yıl İl Jandarma Komutanlığı yaptıktan sonra Düzce'ye atandığı öğrenildi. Bitlis'te başarılı çalışmalara imza atan Yazıcı'nın görev teslim töreninde konuşan 10'uncu Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halit Günbatar, İl Jandarma Komutanı Albay Turhan Yazıcı'nın Bitlis'teki 2 yıllık görevi süresince görevini başarıyla yerine getirdiğini söyledi. Tuğgeneral Günbatar, Albay Turhan Yazıcı'nın bütün kamu yöneticileriyle koordinasyonu esas alarak kendisine verilen vazifeyi en iyi bir şekilde başarıyla sonuçlandırdığını belirtti. Albay Turhan Yazıcı'ya, Bitlis bölgesindeki özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiğini, yeni Komutanlık görevinde de sağlık ve üstün başarılar dilediğini belirten Halit Günbatar, “ Albay Turhan Yazıcı iki yıllık İl Jandarma Komutanlığını hem yasalara hem de askerlik mesleğinin değişmez değerlerine sonuna kadar bağlı kalarak yürütmüş, görevi müddetince insani ve mesleki nitelik ve yetenekleriyle hepimizi etkilemiş değerli bir komutandır. “ dedi.

banner844
Yorumlar (0)