banner851

banner955

ALGÜN VE ŞERİFOĞLU TOPRAĞA VERİLDİ…

ALG Construction Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün’ün babası merhum Hayrettin Algün ile Düzceli hayırsever iş insanı Hamit Şerifoğlu’nun eşi merhume Sadiye Şerifoğlu, bugün düzenlenen cenaze törenin ardından Düzce Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Yerel Haber 17.12.2021, 14:46 17.12.2021, 15:31
29960
ALGÜN VE ŞERİFOĞLU TOPRAĞA VERİLDİ…

Düzce’nin tanınan ailelerinden ALG Construction Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün'ün babası merhum Hayrettin Algün ile Hayırsever iş insanı Hamit Şerifoğlu’nun eşi merhume Sadiye Şerifoğlu için, Düzce Merkez Büyük Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, DEVA Partisi İl Başkanı Murta Caymaz, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile siyaset ve iş dünyasından tanınmış birçok isim katıldı.

Merhum Hayrettin Algün ile merhume Sadiye Şerifoğlu, Merkez Büyük Camii’nde Cuma namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Düzce Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Öncü Medya ailesi olarak merhum Hayrettin Algün ile merhume Sadiye Şerifoğlu’na Allah’tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız