banner851

banner614

Altundal, yerel seçimlere değil çalışmalara değindi.

banner619

Kaynaşlı İlçe Belediye Başkanı Eftal Altundal, başka bir aday gösterileceği konularına değinmeyerek Kaynaşlı'da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

banner846
Yerel Haber 13.08.2008, 17:45
239
Altundal, yerel seçimlere değil çalışmalara değindi.
banner844

Ak Parti İlçe Başkanı Birol Şahin'in yerel seçimlerde Kaynaşlı İlçe Belediye Başkanı Eftal Altundal'ın yerine başka bir adayın gösterileceği sinyallerini vermesine her hangi bir açıklama yapmayan Altundal, yerel seçimlerdeki adaylık konusu yerine Kaynaşlı'da yapılan ve yapılması düşünüler çalışmalara değindi.

Altundal, “ Her Belediye de olduğu gibi bizimde bazı sorunlarımız var ama imkanlar çerçevesinde çözmeye çalışıyoruz. Düzce Belediyesi'nden bu konuda bu güne kadar herhangi bir yardım talebinde bulunmadık Bundan sonra da olur mu bilemiyorum. Onlarında kendilerine göre sorunları var. Kaynaşlı'nın sorunlarını %80 oranında çözdük. Alt yapıda sorun kalmadı. Doğalgaz ve içme suyunda da her hangi bir sorun kalmadı.. Asfalt konusunda da bir sorun yok. Kaynaşlı'nın bir kaç ciddi sorunu var bunları başaramadık. Belki bu konu da bizim kabahatimizdir. Bunlardan biri pazaryeri diğeri ise Toplu Konut çalışmalarıdır. Bunlar dışında Kaynaşlı'nın çok ciddi sorunları yok. kalan süremizde de bunlar içİn çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
23°
parçalı az bulutlu