banner851

banner614

ALTYAPI TALEBİ OLAN HEMEN BAŞVURMALI

banner619

Yeni sanayi bölgesinde altyapı yenilenmesi ve yeni hat çalışmaları yapılacak. Bunun için altyapı hizmetlerini gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar koordineli program hazırladı. Asfaltlama sonrası bir daha kazı izni verilmeyecek olması nedeniyle altyapı yapılacak bölgedeki konut ve işyeri sahiplerinin ilgili kurumlara başvurmaları istendi.

banner846
Yerel Haber 23.05.2012, 11:07
202
ALTYAPI TALEBİ OLAN HEMEN BAŞVURMALI
banner844

Yeni sanayi bölgesinde yaklaşık 2 kilometrelik alan içerisinde, su ve kanalizasyon, içme suyu, doğalgaz, elektrik gibi altyapı hizmetleri ele alınıyor. Altyapının tamamlanmasının ardından da bölgede asfaltlama yapılacak.
 
Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Bayraktar, altyapı için ilgili kurumların koordineli bir program hazırladığına değindi ve ‘Bölgede altyapı hizmetleri için ilgili kurumlar eş zamanlı bir çalışma gerçekleştirecek. Belediye olarak da altyapının hazırlanmasından sonra da hiç bekletilmeden asfaltlamaya geçeceğiz. Dolayısıyla altyapıda eksik kalmaması gerekiyor. Bunun için de bölgedeki konut ve işyeri sahiplerinin altyapıya ilişkin taleplerini hiç geciktirmeden ilgili kurumlara yapmaları gerekiyor. Asfaltlamanın yapılmasından sonra bir daha kazı izni verilmeyecek’ dedi.
 
Bayram Bayraktar bölgedeki altyapının kısa süre içinde başlayacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)