banner851

banner614

AMATÖRLER SERGİ AÇTI

Spor Sokak çıkışında bulunan alanda Düzce Amatör Fotoğrafçılar Kulübü tarafından sergi açıldı. Yaklaşık 70 fotoğrafın yer aldığı fotoğraf sergisi 2 gün boyunca fotoğraf severlerin beğenisine sunulacak.

banner619
Yerel Haber 13.10.2012, 14:25
195
AMATÖRLER SERGİ AÇTI

Düzce Amatör Fotoğrafçılar Kulübü (DAFOK) "Kadrajımdan Yansımalar" konulu 3.fotoğraf sergisini Spor Sokak çıkışındaki zabıta noktasında açtı. Serginin açılışını Vali Adnan Yılmaz ve Belediye Başkanı İsmail Bayram yaptı. açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sergiyi gezen Yılmaz ve Bayram’a grup yöneticisi Özgür Yerli fotoğraflarla ilgili bilgi verdi.
Düzcelilere fotoğraf sanatını sevdirmeyi amaçladıklarını belirten Grup Yöneticisi Özgür Yerli, tüm Düzcelileri sergiye davet etti.

Yerli, “Kadrajımda yansımalar 3. Fotoğraf sergimiz. Biz sanal bir paylaşım ortamında var olan bir kulübüz.2 bine yakın bir üyemiz var. Bu sergimizde de 27 üyemizin toplam 70 fotoğrafı sergileniyor.13-14 Ekim tarihlerinde akşam vaktine kadar spor sokak çıkışındaki zabıta noktasında birlikte olacağız. Amacımız Düzce’de fotoğraf sanatının tanıtımına yapmak ve Düzcelilerle paylaşmak. İlgi duyan herkesi sergimize bekliyoruz.” dedi.

Haber; S. KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)