banner614

ANA HAT YENİLECEK

banner619

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama da 11 mahallede 21 saat su kesintisi yapılacak.

banner846
Yerel Haber 27.08.2015, 15:25
12230
ANA HAT YENİLECEK
banner844
Düzce Belediyesi, 11 mahallede ana hat yenileme çalışması yapacağından su kesintisi uygulayacak. Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Selahattin Olcar Köprüsü'nün bulunduğu alanda 500'lük içme suyu borularıyla 400 metrelik gerçekleşecek ana hat yenileme çalışması dolasıyla  11 mahallede 27 Ağustos 2015 Perşembe günü (bugün) saat 15:00 ile 28 Ağustos 2015 Cuma günü (yarın) saat 12:00 arasında su kesintisi olacak..  Su kesintisi yapılacak mahalleler ise şöyle: “Akpınar Mahallesi, Yahyalar Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Derelitütüncü Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Soğancı Mevkii, Cedidiye Mahallesi, Nusrettin Mahallesi, Burhaniye Mahallesi”
Yorumlar (88)
mehmet 6 yıl önce
Bu kadar yazılanları kim duyuyo acaba duysada neresine salliyo kimin umrunda bu dünyanın üstü geniş altı dar
belediye halkla dalga geç 6 yıl önce
21 saat sürecek dediler olmadı! c.tesi 24 de su verilecek denildi gece 02 ye kadar otrduk verilmedi,bu sabah ta anons ediyorlar akşam 5 de verilecek diye ...pardon da bu kadar dalga geçilmez...haydi belediyeye...
hasan 6 yıl önce
Dun gece su geldi cok mutlu oldum sabah uyandigimda yine husrannn su yok
Cddye 6 yıl önce
Hala dandik hoparlörleriyle anons yapiyolar bugün 5 e kadar su kesintisi yapılacak diye dün de anons yapıldı gelmedi artık iyice insanlarla dalga geçiyorlar eli kolu bağlı oturmak ayrı zor geliyo insaf bebek yikayamadik 4 gün oldu ısilik oldu çocuk
bu kadar olur 6 yıl önce
teknoloji ilerledi ama dunyada teknoloji alaninda devrim yasanirken bizim guzel sehrimizde halen insanlar susuz birakiliyor tebrikler baskanim bravo duzce belediyesi bravo?
vatandaş 6 yıl önce
başkan bir an önce istifa etmeli
Bimere yazalım 6 yıl önce
Sayın düzceliler interneti olan herkesi bu rezilliği BİMER e şikayet etmesini istiyorum 21 saat su kesilcek diye başladılar 3 gün oldu. Belediye vatandaşı gale bile almıyor. Hadi bir elin nesi var 2 elin sesi var. Topluca şikayet edelim.
Kemal k 6 yıl önce
Su kanal muduru neden istifa etmez gunde uc kez villasına bakmaya gidiyor beyaz masa 24 saat yalan dolan anlatıyor insanlara M Keleş gorsel havuz ile ne kadar daha kaldīrīrīm hesabinda Dúzceli anıtparka giremiyor suriyelilerden ve seçim var .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı