banner851

banner614

Antalyalı Turizmciler Düzce’ye geldi!...

Antalya’da işletmecilik yapan turizmciler, Düzce’de değerlendirilmesi gereken önemli bir potansiyel olduğunu ifade ettiler...

banner619
Yerel Haber 06.05.2008, 15:59
195
Antalyalı Turizmciler Düzce’ye geldi!...

Antalya’da faaliyet gösteren turizm işletmecileri, Düzce’de bazı temaslarda bulunurken, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak’ı ziyaret ederek deneyimlerini paylaştılar. Düzce’nin bir doğa harikası olduğunu düşünen işletmeciler, Düzce halkının bu zenginliklerin farkına varmaları gerektiğini ifade ettiler.  

 

Antalya turizm işletmecilerinden Ekrem Usta, Düzce’yi daha öncede gezme imkanı bulduğunu ve İstanbul, Ankara arasında bulunan bu şehrin ulaşım yönünden de avantajlı olduğunu, şelalelerimizi, Konuralp antik kentimizi, termal’imizi ve rafting bölgemizi değerlendirmemiz gerektiğini vurguladı. 

 

İşletmecilerden Kadir Kaya ise Düzce’ye uzun yıllar önce geldiğini ve o zamandan bu zamana çok şeyin değiştiğini dile getirdi. Betonarme binaların çoğaldığını, bunun yerine ahşaba yönelinmesi gerektiğini ifade etti. Kendilerinin Düzce’ye her türlü yardıma desteğe hazır olduğunu da belirten Kaya, Düzce’nin turizm açısından Türkiye genelindeki en uygun il olduğunu ifade etti.

 

 

banner844
Yorumlar (0)