banner614

ARSLAN’IN KIZI DÜNYA EVİNE GİRDİ

banner619

AK Parti Düzce 26.Dönem Milletvekili Fevai Arslan’ın kızı Ayşe Arslan, Murat Ilgaz ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikah şahitliğini Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yaptı.

banner846
Yerel Haber 02.07.2018, 09:36 02.07.2018, 16:17
4830
banner844

AK Parti Düzce 26.Dönem Milletvekili Fevai Arslan’ın en mutlu günü… Arslan’ın kızı Ayşe Arslan, iş insanı Hüseyin Ilgaz’ın oğlu Murat Ilgaz ile dünya evine girdi.

Genç çiftin Düzce’de bulunan bir kır bahçesinde gerçekleştirilen düğün merasimine Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, AK Parti 27.Dönem Milletvekili Adayı Numan Çabuk, ilçe belediye başkanları ve davetliler katıldı.Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın kıydığı nikahın şahitleri Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü oldu.Bir süre ailelerle sohbet eden Işık ve Özlü daha sonra düğün salonundan ayrıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (1)
Asabi 3 yıl önce
ilk resimdeki herkese gülegüle
24°
az bulutlu