banner851

banner955

ARTI YEREL MEDYA'YI DENEYİMLEDİLER

Artı Yerel Medya’nın sunduğu hizmeti ve uygulamaya nasıl erişim sağlandığını tanıtan ekibimizin sıradaki durağı Kalıcı Konutlar oldu. Bölgenin her kesimine ulaşarak vatandaşlara Öncü Medya’yı takip edebilecekleri platformları gösteren ekibimiz, memnuniyetle karşılandı.

Yerel Haber 20.01.2019, 18:45 22.01.2019, 17:10
2019
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, izleyicilerine hizmet sunmayı sürdüren Öncü Medya, bir süredir yayında bulunduğu Artı Yerel Medya’yı tanıtmaya ve vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.Bu kapsamda Kalıcı Konutlar’da esnaf ve vatandaşlarla bir aya gelen ekibimiz, Öncü Medya bünyesinde hizmet veren portallara nasıl ulaşabilecekleri konusunda vatandaşları bilgilendirdi.Cep telefonlarından, Düzce gündemini takip edebilecekleri Öncü Haber uygulamasını ve hem cep telefonu, hem de akıllı televizyon aracılığı ile her an Öncü TV’yi izleyebilecekleri Artı Yerel Medya’yı vatandaşlara tanıttı.Dileyen vatandaşlara yardımcı olarak, uygulamaları telefonlarına yükleyen ve kullanımlarını gösteren ekibimiz vatandaştan olumlu tepkiler aldı. 24 yılı aşkın süredir hizmet veren ve Düzce Basını’nın amiral gemisi haline gelen Öncü Medya’ya bu kadar kolay ulaşım sağlayabileceklerini öğrenen vatandaşlar mutluluklarını Öncü Haber mikrofonları aracılığı ile dile getirdi.
 
Haber. İ.İ.AYDOĞDU
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (8)
adamın teki 4 yıl önce
uyduya geçin, vatandaşı ugrastirmayin, paraniz mi yok yoksa
Murat 4 yıl önce
Tarafsızlık ilkesini çignediğinize inanıyorum.eski öncü ile çok farkınız var,bu gidişle medya dünyasında yer bulmanız zor.toplumun görüşleri kutsaldır.siz işinize gelen yorumları yayınlayarak hata yapıyorsunuz.basın etiğine önem verin .
o pazardaki mandalinacı 4 yıl önce
o gittiginiz pazarda çok tuhaf pazarcılar var. adam kartona bi kilo mandalina 2 tl yazmış, alayım 1 kilo diyorsun, 1 kilo satmıyorum deyip kafa çeviriyor. şaka gibi hem de kriz döneminde. bunlardan çok güzel haber çıkar. böyle orjinal gerçek olayları da yakalamanzı isteriz.
İnovasyon 4 yıl önce
Gördüğüm en gereksiz uygulama. Mobil uygulamadan yayın yapmayı beceremeyip yan uygulamalarla insanların hafızasını gereksiz işgal
hamza 4 yıl önce
bos is bunla ugrasicaginiza uyduda cikin
Sozubuyuk 4 yıl önce
Tv uydu yayinina gecin birakin bu bos isleri
S 4 yıl önce
Türksat uydu sunda kanalı olsa daha iyi olur
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Gelişen teknolojiye dize yazı yazmışsınız ama 19.yüzyıldayız hala uydu yayını yok nasıl olcak
20
açık