banner851

banner614

ARTIK GÖLET OLMAYACAK

Uzun zamandır alt yapı sorunlarıyla uğraşan Yeni Sanayi Çarşısı esnafının bu kez yüzü güldü. Şikayet üzerine yapılan haberlerin ardından belediye ekipleri bir gün sonra sokağa gelerek çalışma yaptı. Her yağmurda biriken suların akması için gider yeri açılarak üzerine ızgara konuldu ve sorun giderildi.

banner619
Yerel Haber 16.10.2012, 18:55
133
ARTIK GÖLET OLMAYACAK

 
Yeni Sanayi Çarşısı Kilim Sokak'ta alt yapı sorunlarından dolayı kısa süreli yağmurlar sokakta göletler oluşturuyordu. Gelen şikayet telefonları sonrası yaptığımız haberin ardından belediye ekipleri bir sonraki gün sokağa gelerek sanayi esnafının şikayetini çözdü. Belediye ekiplerinin 2 saatlik çalışması sonucunda sokakta gider yeri açılarak ızgara konuldu ve sorun çözüme kavuşturuldu. “Her yağmur sonrası aynı manzara” diyerek tepkilerini dile getiren esnafın bu kez yüzü güldü.
 
“Bu kış rahat edeceğiz” diyen sanayi esnafı“Yayınlanan haberlerin ardından duyarlı Belediye Başkanımız işçileri yolladı. Bir gün boyunca burada çalıştılar. Kazdılar logara bağladılar. Bu kış rahat edeceğiz. Karda, yağmurda taşma olmaz inşallah. Daha önce kısa süreli yağmur sonrası çok sıkıntı çekiyorduk. Bir de bunun kışı var, karı var. Yağmur yağdığı zaman dükkanlarımızın içine kadar giriyordu su. Müşteriden tutun çaycı dahi buraya gelemiyordu. Mağdur oluyorduk. Etrafta çizmeyle gezmek zorunda kalıyorduk. Sağ olsun belediye geldi yaptı. Yağmur yağınca belli olacak her şey.” dedi.
banner844
Yorumlar (0)