banner851

banner614

ARTIK SAHİPSİZ DEĞİLLER

Düzce Belediyesi, sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Şıralık Mahallesinde terk edilen ve sahiplenilmeyen yavru köpekler, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevi’ne alınarak tedavilerine başlandı.

banner619
Yerel Haber 23.05.2021, 11:45 23.05.2021, 12:25
960

Düzce Belediyesi, hayatı paylaştığımız sokak hayvanlarının yaşamını kolaylaştırmaya yönelik adımlar atmaya devam ediyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü terk edilen yavru köpekler ile ilgili kendisine gelen talebe duyarsız kalmadı. Başkan Özlü’nün talimatıyla Veteriner İşleri Müdürlüğü, yavru köpekleri Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevi’ne alarak tedavilerine başladı.

Şıralık Mahallesinde terk edilen ve sahiplenilmeyen 5 yavru köpeğe elini uzatan Düzce Belediyesi, köpekleri koruma altına aldı.  Asar Suyu kenarına bırakılan köpekleri Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ve Geçici Bakımevi’ne alan ekipler, yavru köpeklerin bakımlarını yapmaya başladı.

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, yavru köpekleri yeni anne olan bir köpeğin yanına bırakarak gelişimlerini sürekli takip edecek.

banner844
Yorumlar (3)
Duzceli 4 ay önce
Barinak ne zaman yapilacak duzce her mahallesinde sayilari artiyor insanlari isiriyor
Vicdanlı 4 ay önce
Allah razı olsun cennet ayaklarınızın altına serisin
Düzceli 4 ay önce
Faruk beyi korpesler ve memur sen bölgesine gelip köpeklerle ilgili talimat vermesini bekliyoruz. Yok öyle 5 yavruyu gostermelik korumaya aldırıp siyasi gösteriş yapmak. Yavruları biz zaten besliyoruz.sorun büyüdüklerinde başlıyor. Ona çözüm lütfen.